Головна » 2016 » Серпень » 13 » ЗУСТРІТИСЯ З ВИБОРЦЯМИ - ТО НЕ НА КУРОРТ ЗЛІТАТИ (№ 66 від 13 серпня 2016 року)
17:00
ЗУСТРІТИСЯ З ВИБОРЦЯМИ - ТО НЕ НА КУРОРТ ЗЛІТАТИ (№ 66 від 13 серпня 2016 року)

ЗУСТРІТИСЯ З ВИБОРЦЯМИ -
ТО НЕ НА КУРОРТ ЗЛІТАТИ

Чимало зібралося валківчан на подвір’ї Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. З  різними питаннями звертались до Олександра Миколайовича та Сергія Миколайовича люди -  особистими, такими, що  з різних  причин не вирішуються на  місцевому рівні,  порушували й проблеми, що справді потребують уваги на  рівні  міні­стерських  кабінетів.
Знаючи  про особливу увагу і повагу почесних  гостей до освітнього  закладу, в якому проходила зустріч, батьки учнів школи висловлювали  занепокоєння щодо майбутнього установи.  Тому просили Олександра Миколайовича та Сергія Миколайовича по можливості посприяти  зміцненню матеріально-технічної  бази школи, клопоталися про потребу в добудові приміщень закладу, аби місця вистачило усім бажаючим тут навчатися. Занепокоєні батьки школярів Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів і тим, що,  йдучи на заслужений відпочинок, свою посаду полишає багаторічний директор,  флагман педагогічного  колективу і корифей своєї справи Л.В. Карлова. Але,   з розумінням  ставлячись до такого рішення Любові Василівни, говорили й про те, що їм небайдуже, хто  очолить школу надалі, і просили присутню  на зустрічі начальника відділу освіти В.В. Новосел прислухатись до їх побажань і доручити цю відповідальну посаду справді авторитетному педагогу Заслуженому вчителю  України Л.І. Іванській.
Ряд питань  задати і обговорити під час цієї зустрічі валківчани мали можливість і з присутнім на ній міським  головою В.В. Скрипніченком.
Так само  чимало  питань  саме місцевого  значення прозвучало й  на зустрічі у Привокзальному. Стосувалися вони таких життєвих проблем, як відкриття аптеки, ремонт доріг та інших. Тому й відповідав на них  переважно  селищний   голова Старого Мерчика В.В. Бреславець. Коли ж люди висловились, передали свої звернення і прохання, О.М. Біловол та С.М. Пієв повідомили, що прибули в селище іще й задля того, щоб  виконати  попередні накази  своїх  виборців. У числі таких - потреба у відновленні в Привокзальному роботи місцевого  ФАПу, а ще - заміна   насоса у системі водопостачання селища,  бо нинішній, тимчасово встановлений, не забезпечує належного  тиску води. Отож новий потужний насос працівникам КП «Вода» залишилось тільки встановити. Щодо ФАПу, то питання теж вирішується. Опалюватися приміщення буде новим економним твердопаливним котлом, уже розпочато  й необхідні ремонтні роботи, про що теж потурбувалися народний і обласний депутати.
Отож невдовзі, як повідомила  головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги М.І. Орлова, медичний заклад у визначені за графіком дні відновить свою роботу. 

 Фото І. ТЕРЕЩЕНКО.

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 194 | Додав: salal | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: