Головна » 2015 » Грудень » 8 » ЗУСТРІЛИСЯ З ГЕРОЄМ-ЗЕМЛЯКОМ (№ 101 від 8 грудня 2015 року)
17:29
ЗУСТРІЛИСЯ З ГЕРОЄМ-ЗЕМЛЯКОМ (№ 101 від 8 грудня 2015 року)

ЗУСТРІЛИСЯ З ГЕРОЄМ-ЗЕМЛЯКОМ

День Гідності і Свободи - свято особливе. Народжене в непростому нашому сьогоденні, воно живе в серці кожного з нас пам’яттю про доленосні події в Україні, про тих, хто  відстоював гідне життя для себе і майбутніх поколінь.
Про героїв Майдану, учасників революції Гідності і антитерористичної операції  на Донбасі йшлося на  заходах, які відбулися з нагоди свята у Високопільській ЗОШ І-ІІІ ст.  Тут пройшли тематичні виховні уроки мужності на тему «Їх подвиг - приклад для нас» та «Героями не народжуються». Учні переглянули відеосюжети «З чого все почалося» та «Україна - наша Батьківщина», віршованими рядками згадали про трагічні  події на сході України.
А ще того дня в гості до школярів завітав наш односелець учасник АТО Михайло Слюсар. Діти уважно слухали його, адже виступав перед ними справжній герой. Про це свідчать відзнаки, якими він нагороджений - медаль «За жертовність і любов до України», відзнака «За службу державі», нагрудний знак «Гідність  та честь». Цікавою була розмова про мужність і героїзм . Вона допомогла дітям зрозу­міти, що в житті завжди є місце подвигу, та шлях до нього лежить через виховання в собі почуття обов’язку, відповідальності, моральної стійкості.
Школярі говорили також про те, що хочуть миру і якнайшвидшого  врегулювання ситуації на cході.  Всі вони взяли участь в акції «Бійцям на Донбасі бажаємо...» На аркушах у формі голуба діти записували свої побажання воїнам, найголовніше з яких - повернутися живими до рідного дому. На згадку про цю зустріч школярі сфотографувалися разом із учасником АТО М. Слюсарем.
А на закінчення заходу учні та вчителі під музичний супровід виконали Державний Гімн України.

С. ФЕДОРЧЕНКО,
заступник директора з виховної  роботи Високопільської ЗОШ І-ІІІ ст.
На знімку: учасник АТО Михайло Слюсар разом з учнями школи.

Переглядів: 206 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: