Головна » 2015 » Грудень » 12 » "ЗОЛОТИЙ ПІВНИК" АТЕСТОВАНО (№ 102 від 12 грудня 2015 року)
17:02
"ЗОЛОТИЙ ПІВНИК" АТЕСТОВАНО (№ 102 від 12 грудня 2015 року)

"ЗОЛОТИЙ ПІВНИК" АТЕСТОВАНО

Для державного контролю за діяльністю та відповідністю своєму призначенню кожен навчальний заклад раз на десятиріччя  проходить державну атестацію. Так, нещодавно комісією відділу освіти райдерж­адміністрації та райметодкабінету було проведено атестаційну експертизу Старомерчицького ДНЗ «Золотий півник». Перевірялися відповідність документації діючому законодавству, організація навчально-виховного процесу, харчування малюків, професійний розвиток педагогів, медичне обслуговування та ще ціла низка важливих складових життєдіяльності дитсадка.
«Золотий півник», розрахований на 90  місць, нині відвідують 88 дітей. При цьому на закріпленій території мешкає 194 дошкільнят. Найкраще дошкільною  освітою охоплено  малят віком від 3 до 6 років - 71 відсоток.
Вихованцям створено всі умови для  повноцінного перебування в закладі впродовж дня. Навчально-виховний процес забезпечують 6 педагогів. Для всебічного  гармонійного розвитку дітей в ДНЗ облаштовано куточки  фізкультури, мистецтв, природи,  народознавства, а в усіх групових кімнатах - робочі й навчальні куточки книги, погоди, чергування, «Я і Всесвіт», створено сучасні ігрові осередки - «Кухня», «Лікарня», «Бібліотека», «Магазин», «Гараж» та інші. Керівник   закладу О.О. Чернова пос­тійно здійснює внутрішній контроль та керівництво всіма напрямами діяльності ДНЗ.
За час, що минув від попередньої  атестації, помітно поліпшилося матеріально-технічне  забезпечення дитсадка. Замінено покрівлю, проведено заходи з утеплення, енергозбереження та   протипожежного захисту, капітально  поремонтовано пральну кімнату. Суттєво оновлено на більш сучасну побутову техніку - придбано холодильники, пилососи, бойлери для підігріву води, пральну машину, електроплиту, духову шафу, телевізори, музичні центри. Частково замінено  дитячі меблі, ігрові осередки, придбано постільні речі для всіх вихованців. Встановлено ігровий комплекс.
Зміцнення матеріально-технічної бази дитсадка - результат тісної  співпраці адміністрації закладу із Старомерчицькою  селищною  радою та батьками вихованців. Педколектив ДНЗ та батьки дошкільнят щиро вдячні  селищному голові минулого скликання О.В. Лещенку, який, починаючи з 2006 року, повсякчас проявляв увагу до потреб дитсадка, турбувався про його матеріальне забезпечення, про те, щоб діти мали всі умови для свого навчання і розвитку.
За висновками відділу освіти   райдержадміністрації ДНЗ «Золотий півник» Старомерчицької селищної ради визнано  атестованим.

Н. ОЛІЙНИК,
методист з дошкільної освіти райметодкабінету.

Категорія: Освіта | Переглядів: 208 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: