Головна » 2015 » Травень » 16 » ЗНАННЯ, ЩО ЗАХИСТЯТЬ І ДОПОМОЖУТЬ (№ 40 від 16.05.2015 року)
14:03
ЗНАННЯ, ЩО ЗАХИСТЯТЬ І ДОПОМОЖУТЬ (№ 40 від 16.05.2015 року)

ЗНАННЯ, ЩО ЗАХИСТЯТЬ І ДОПОМОЖУТЬ

Про те, як захистити своє життя і здоров’я від наслідків аварій і катастроф, пожеж і стихійного лиха, має знати кожен. Саме тому в загальноосвітніх закладах протягом навчального року діти вивчають правила поведінки і дій при надзвичайних ситуаціях. Підсумком перевірки отриманих учнями знань та навичок, а також, підготовки навчального закладу до надзвичайних ситуацій став показовий день цивільного захисту та об’єктового тренування, який пройшов на базі Баранівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Участь у цьому  заході взяли працівники служби МНС району, а також директори шкіл та вчителі предмету «Захист Вітчизни». Всі вони відвідали класно-групові заняття в 1-11 класах за тематикою предметів «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни». Інтерес в учасників заходу викликав і виступ агітбригади «Юні пожежники». 
Для школярів та педагогів цікавим було знайомство з тим, як  працівники служби МНС виконують свої нелегкі й відповідальні завдання. Учасники заходу подивилися, зокрема, як діють рятувальники за сигналом «Увага всім!», як проводять евакуацію з приміщення.  Гасили працівники пожежно-рятувальної служби й умовну пожежу.
Завершився день цивільного захисту військово-спортивною естафетою з елементами цивільної  оборони, в якій  взяли участь команди учнів 9-11 класів. Перемогу в естафеті виборола команда, яку очолював капітан Дмитро Пипа (11 клас).

Т. САЛАЩЕНКО,
директор Баранівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переглядів: 206 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: