Головна » 2016 » Січень » 12 » ЗНАННЯ - НАЙКРАЩИЙ ЗАХИСТ (№ 5 від 12 січня 2016 року)
17:04
ЗНАННЯ - НАЙКРАЩИЙ ЗАХИСТ (№ 5 від 12 січня 2016 року)

ЗНАННЯ - НАЙКРАЩИЙ ЗАХИСТ

Стосується це насамперед знання законів, поінформованості щодо наших прав. Чим більше людина знає про те,  як захистити  себе від різного  виду насильства, тим більше гарантії, що вона не потрапить у неприємну ситуацію. Особливо важливо дати такі знання дітям.
Саме тому в Гонтово-ярській ЗОШ І-ІІ ст.  приділяється постійна увага правовому вихованню  учнів. Ось і в грудні в рамках двотижневика протидії насильству тут  пройшов ряд заходів. Зокрема,  виховні та класні години були присвячені темі, яка стає  все актуальнішою в світі - недопущенню торгівлі людьми.  Учні дев’ятих класів з інтересом переглянули фільм  «Станція призначення - життя», для учнів 1-5-х класів демонструвався мультфільм «Дві маленькі дівчинки».
Як відомо, проблема насильства над дітьми в сучасному суспільстві стоїть  досить  гостро. Саме тому практичний психолог Р.Д. Алієва обрала цю тему для бесіди з учнями 8-9 класів. Школярі дізналися про те, як  запобігти такому насильству, як захищає дітей закон, куди потрібно  звертатися неповнолітнім у разі виникнення проблем. Серед учнів 7-9 класів було проведено  анкетування на тему протидії насильству.
А учні 5-9 класів взяли активну участь  у конкурсі малюнків «Насильству - «Ні!»
Загалом же протягом двотижневика школярі одержали чимало правової інформації, яка може знадобитися їм у повсякденному житті.

 

І. НІКОНЕНКО,
педагог-організатор Гонтово-ярської ЗОШ І-ІІ ст.

 

Категорія: Освіта | Переглядів: 233 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: