Головна » 2015 » Червень » 16 » Зміни до Положення про комісію з вирішення питань, що виникають при призначенні та наданні населенню субсидій (№ 49 від 16 червня 2015 року
17:06
Зміни до Положення про комісію з вирішення питань, що виникають при призначенні та наданні населенню субсидій (№ 49 від 16 червня 2015 року

Зміни до Положення про комісію з вирішення питань, що виникають при призначенні та наданні населенню субсидій 

Главу 2 викласти в такій редакції:
«2. Повноваження комісії.
2.1. Основним завданням комісії є розгляд заяв громадян та винесення рішень про призначення або не призначення субсидій, яке є обов’язковим для виконання управлінням праці та соціального захисту населення Валківської районної державної адміністрації. Виходячи з конкретних обставин, комісія визначає право на призначення субсидій:
1) Непрацездатним особам, які проживають самі, на понаднормову площу житла. Рішення про призначення (не призначення) субсидій у таких випадках приймається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї і переглядається у разі зміни складу осіб, зареєстрованих у такому приміщенні, працевлаштування таких осіб або виникнення в них інших джерел доходів.
2) Як виняток, у разі наявності наступних умов:
коли будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії (призначенням субсидії без звернення), здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв’язку,  крім житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами та медичних послуг, пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень; 
коли під час вибіркового обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства державним соціальним інспектором з’ясовано, що будь-хто із складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, має додаткові джерела для існування, не зазначені у декларації про доходи та майно (здає у найм (оренду) житлове приміщення (будинок) або  його частину; працює без оформлення трудових відносин у встановленому порядку; отримує дохід від утримання худоби, птиці, інших тварин, дохід від народних промислів, використання наявної сільськогосподарської техніки,  вантажної машини, мікроавтобуса тощо).
Рішення про призначення (не призначення) субсидії в таких випадках приймається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства. Форма акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства затверджується Мінсоцполітики. 
2.2. На підставі актів обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства субсидія може призначатися:
1) іншій особі, зареєстрованій у житловому приміщенні (будинку), а також індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію,  але вони сплачують вартість одержаних житлово-комунальних послуг;
2) у разі, коли обсяг споживання води, газу, електроенергії вимірюється індивідуальними засобами обліку, субсидія розраховується, виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, які фактично в ньому проживають. Під час прийняття рішень у таких випадках враховується наявність документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, зокрема, довідок, що підтверджують місце перебування особи в іншій адміністративно-територіальній одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, довідок про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні (будинку).
2.3. Виходячи з конкретних обставин, комісія визначає право громадян на пільги за їх фактичним місцем проживання. 
Рішення про надання (не надання) пільг громадянам за фактичним місцем проживання приймається за умови не отримання пільг за місцем реєстрації, на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та документів, що підтверджують право на пільги.».


В. Оноша,
перший заступник голови районної державної адміністрації.

 
Переглядів: 189 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: