Головна » 2015 » Червень » 9 » ЗМІНИ ДО ФОРМИ 4 (№ 47 від 9 червня 2015 року)
17:15
ЗМІНИ ДО ФОРМИ 4 (№ 47 від 9 червня 2015 року)

ЗМІНИ ДО ФОРМИ 4

26.05.2015р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи».
Закон передбачає продовження на чотири місяці строків подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичними особами, які були зареєстровані до 25 листопада 2014 року, що забезпечить можливість виконання вимог Закону всіма зареєстрованими юридичними особами.
Закон також передбачає звільнення від обов’язку подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) релігійних організацій, державних та комунальних підприємств, юридичних осіб, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх учасниками (членами).
У травні було внесено зміни до законодавства, якими термін «кінцевий вигодоодержувач» замінено терміном «кінцевий бенефіціарний власник (контролер)», що й стало причиною внесення змін до Форми 4.
У разі, коли підприємці подали до квітня цього року документ старого зразка, він є діючим і повторно проходити цю процедуру не потрібно.

Л. Коваленко,
в. о. начальника Валківського районного управління юстиції Харківської області

Переглядів: 167 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: