Головна » 2015 » Грудень » 17 » ЗИМОВІ ТУРБОТИ ХЛІБОРОБІВ (№ 103 від 15 грудня 2015 року)
13:44
ЗИМОВІ ТУРБОТИ ХЛІБОРОБІВ (№ 103 від 15 грудня 2015 року)

ЗИМОВІ ТУРБОТИ ХЛІБОРОБІВ

Хоч до наступного польового сезону часу ще   чимало, та в тракторній бригаді ПСГ «Восток» підготовка до нього ведеться повним ходом. Ремонт техніки тут розпочали з культиваторів суцільного обробітку грунту та дискових борін. На цій ділянці роботи старанно працюють механізатори Сергій Васильович Вакуленко, Андрій Олександрович Пелешенко та Володимир Васильович Панченко. Вони вже впоралися з половиною наміченого обсягу робіт. Загалом же грунтообробну тех­ніку в господарстві заплановано полагодити до 1 січня 2016 року.
Згідно з графіком ремонтуємо й інші машини та механізми. Так, із усіх наявних у господарстві тракторів МТЗ-80 та МТЗ-82 майже третину вже підготовлено до роботи. Першими завершили ремонт закріпленої за ними техніки Володимир Миколайович Баранов та Іван Іванович Зубко. 
У ці зимові дні  вистачає турбот і в механізаторів, які обслуговують тваринницькі  ферми господарства. Вони добре розуміють, що від своєчасної годівлі худоби залежить її продуктивність, отож за будь-якої погоди своєчасно доставляють поживу. Підвозять корми Валерій Іванович Кириченко та Олександр Васильович Верхолаз. А на кормонавантажувачі сумлінно трудиться Дмитро Анатолійович Роюк. Доярки й телятниці задоволені роботою механізаторів, завдяки їх старанням раціон годівлі поголів’я не порушується. Отож і в стійловий період надої та прирости живої ваги тварин залишаються стабільними.

О. РИСОВАНИЙ,
головний механік ПСГ «Восток».

Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 259 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: