Головна » 2017 » Серпень » 15 » ЖИТТЯ ЯСКРАВЕ І БАРВИСТЕ, КОЛИ ЖИВЕШ У ЧИСТІМ МІСТІ (№ 65 від 15 серпня 2017 року)
17:00
ЖИТТЯ ЯСКРАВЕ І БАРВИСТЕ, КОЛИ ЖИВЕШ У ЧИСТІМ МІСТІ (№ 65 від 15 серпня 2017 року)

ЖИТТЯ ЯСКРАВЕ І БАРВИСТЕ, КОЛИ ЖИВЕШ У ЧИСТІМ МІСТІ

Щедрим на  приємні події видався для валківчан цьогорічний серпень. У місті розпочато капітальний ремонт дороги по вулиці Ков’я­зькій, заміну старих, зношених труб  міського водогону на нові. А ще - для потреб  району придбано новий сміттєвоз - унікальну багатофункціональну машину з боковим завантаженням СБМ-302/2 на шасі МАЗ-4381 вантажопідйом­ністю сім тонн і місткістю бункера для сміття 13 куб. м. Автомобіль унікальний ще й у тому плані, що  здатний забирати сміття з контейнерів різного розміру та об’єму, ущільнювати тверді побутові відходи, механізовано розвантажувати  їх  у місцях утилізації. А ще - сміттєвоз обладнаний  косим відвалом, що дасть змогу використовувати  його для очищення міських доріг від снігу.
З огляду на ціну сміттєвоза, а це - 1 млн. 630 тис. грн., навряд чи місто  в близькому майбутньому змогло б придбати  його. Вирішити цю проблему вдалося завдяки сприянню голови Харківської  облдержадміністрації Ю.О. Світличної та голови  райдержадміністрації В.І. Войтенка.
Рішенням ІХ сесії VІІ скликання обласної  ради на придбання сміттєвоза були виділені кошти з обласного  фонду охорони навколишнього  природного середовища, а згідно з рішенням сесії Валківської  райо­нної  ради їх передали  КП «Благоустрій». Після  проведення тендерних  торгів комунальне підприємство і отримало цей автомобіль.
Ключі від нього в урочистій обстановці голова райдержадміністрації В.І. Войтенко вручив директору КП «Благоустрій» М.С. Лисяку та висловив сподівання, що з отриманням такого  багатофункціонального спецавтомобіля  наше місто  стане ще чистішим й ошатнішим. А водію сміттєвоза С.М. Пилипенку Віктор Іванович традиційно побажав «ні цвяха, ні жезла». Ну, а щоб  ця сучасна  потужна  техніка працювала довго і надійно, освятив авто настоятель Свято-Преображенського храму Іван Пилипів.

 

В. ЄВТУШЕНКО.
Фото автора.

Переглядів: 388 | Додав: teacherofvlm | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: