Головна » 2017 » Січень » 12 » ЗАВЕРШАЛЬНІ АКОРДИ ПЛІДНОГО РОКУ (№ 2,3 від 6 січня 2017 року)
16:50
ЗАВЕРШАЛЬНІ АКОРДИ ПЛІДНОГО РОКУ (№ 2,3 від 6 січня 2017 року)

ЗАВЕРШАЛЬНІ АКОРДИ
ПЛІДНОГО РОКУ

Фотогалерея до матеріалу

Майбутнє Харківщини - у руках  її громад. За 25 років незалежності  ми, на жаль, не завжди  приділяли    достатньо уваги утриманню  та розвитку інфраструктури наших  населених пунктів, особливо  сільських - зазначив перший заступник голови Харківської  обласної ради  В.М. Коваленко, перебуваючи напередодні Новорічних свят з робочою  поїздкою на Валківщині. Але за останній рік, порівняно з попередніми, зроблено  дуже багато.
На Харківщині  ремонтуються школи і заклади охорони здоров’я, де активно впроваджуються  заходи енергозбереження, відновлюється і встановлюється вуличне освітлення, закуповується нове  обладнання для лікарень, здійснюється ремонт доріг та багато іншого. Значною  мірою це відбувається завдяки  процесам децентралізації, а також  реалізації обласних програм. Та найважливіше, що  самі мешканці Харківщини усвідомили свою силу й значимість і об’єднуються з владою задля плідної  співпраці.
Великі надії покладаємо і на 2017-й рік - розповів Віктор Миколайович, спілкуючись з валківчанами. Бо для цього закладено надійне підгрунтя у вигляді ефективної співпраці громад, керівників місцевих рад,  ра­йонної влади з депутатами  обласної ради та народними обранцями, котрі представляють наш  регіон у Верховній Раді. Вагому підтримку має Харківщина також  в Уряді та в  Адміністрації Президента. Налагоджено   ефективну  співпрацю і з багатьма  інвестиційними  фондами, готовими вкладати солідні кошти у розвиток регіону. А ще реалізуються ряд обласних  програм, спрямованих  на розвиток, благоустрій населених пунктів Харківщини. 
Чимало у 2016-му році зроблено і на Валківщині. От  і під час цієї  робочої поїздки В.М. Коваленко  відвідав Шарівську та Олександрівську школи, у яких  за рахунок державної субвенції, що склала майже 700 тисяч гривень, завершено облаштування енергоефективними вікнами та  встановлено  по  двоє  сучасних  і теж  теплозберігаючих  дверей. Педагогічні колективи цих шкіл щиро дякували Віктору Миколайовичу та керівництву району  за постійну турботу про дітей і зміцнення матеріально-технічної  бази освітніх закладів.
Неодноразово впродовж  року кошти  з обласного бюджету виділялись  для ремонтних робіт у Валківській районній  лікарні. А напередодні Новоріччя нові склопакети  та двері були встановлені у відділеннях екстреної  медичної  допомоги та поліклінічному, на що  рішенням сесії  обласної  ради було  виділено 450  тисяч гривень.
Поспілкувавшись з колективом райлікарні, побажавши всіляких гараздів у новому році та запевнивши медиків і в подальшій підтримці щодо вирішення потреб закладу, В.М. Коваленко разом з  керівниками  району В.І. Войтенком та В.П. Оношею завітали до Валківського  територіального  центру  з обслуговування одиноких  непрацездатних  громадян. Усі разом сердечно поздоровили колектив терцентру, а також  літніх мешканців відділення постійного перебування, і за сприяння організації Червоного Хреста вручили такі потрібні літнім людям, яким важко  пересуватися самостійно,  інвалідну коляску та ходунки.
Завершився робочий візит першого  заступника обласної  ради на Валківщину участю в загальнорайонному святі  «Тріумф чемпіонів», що проводилось у нашому районі вперше. Усіх його учасників - юних  спортсменів та їх  тренерів,  спортивні команди дошкільних   та загальноосвітніх навчальних  закладів - гостинно  приймав Валківський ліцей ім. Олександра Масельського.
Як наголосив, звертаючись до спортивної  гордості Валківщини голова райдержадміністрації В.І. Войтенко, наш район завжди славився своїми спортивними  досягненнями й талантами. Саме тому розвиток фізичної  культури та спорту - у числі пріоритетів районної влади. От і цього  року на реалізацію заходів відповідної  цільової  районної програми було виділено майже 488 тис. грн. з загального  фонду районного  бюджету та 321,5 тис. грн. - зі спеці­ального.
На святі кубки та грамоти були вручені найуспішнішим, найперспективнішим спортсменам, їх  тренерам, меценатам, усім, хто  сприяє  розвитку, популяризації спорту, досягає спортивних вершин і  виховує  таланти. А солодкі подарунки за кошти  районного  бюджету отримали як усі юні спортсмени,  яких запрошували на сцену, так і учасники концертної програми.
Радо приєднався до цього  свята спорту і В.М. Коваленко, бо й   сам не лише є активним прихильником здорового  способу життя,  а й майстром спорту з рукопашного бою. Вручаючи  кубки та грамоти учасникам свята, Віктор Миколайович побажав усім  подальших  успіхів, а також зауважив, що  такий захід, як «Тріумф чемпіонів», досі не  проводився на Слобожанщині, тому він має стати не лише  започаткуванням гарної традиції в нашому районі, а й гідним прикладом для  наслідування в інших громадах області.

Фото І. Терещенко.

Переглядів: 243 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: