Головна » 2017 » Квітень » 4 » ЗАПРОСИЛА ГОСТЕЙ "БЕРІЗКА" (№27 від 4 квітня 2017 року)
17:00
ЗАПРОСИЛА ГОСТЕЙ "БЕРІЗКА" (№27 від 4 квітня 2017 року)

ЗАПРОСИЛА ГОСТЕЙ "БЕРІЗКА"

Нещодавно у Валківському дошкільному навчальному закладі «Берізка» пройшов День  відкритих дверей. Побувати  на ньому довелося і мені. З трепетом у душі переступила я поріг рідного дитсадочка, в який багато років тому вперше прийшла дев’ятнадцятирічною випускницею Харківського педагогічного училища, і де працювала все  своє  життя аж до  виходу на пенсію. Отож усе, що відбувається в «Берізці», мені далеко не байдуже.
День відкритих дверей в дитсадочку проводився вперше, але, як сказала завідувач ДНЗ Олена Володимирівна Гамоліна, відтепер він проводитиметься тут щороку. Метою  цього  заходу було  залучення батьків до освіт­нього  процесу, об’єднання педагогів, батьків та дітей у спільній діяльності, розвиток гарних  взаємовідносин між дорослими та дітьми, популяризація роботи ДНЗ. Завідувач ДНЗ О.В. Гамоліна та методист-вихователь Н.В. Сіренко позна­йомили гостей зі своїм дошкільним навчальним закладом, розповіли про умови виховання та розвитку дітей. Потім завідувач ДНЗ представила мультимедійну презентацію всіх напрямків діяльності закладу та фоторозповідь про роботу дитсадка протягом минулих  літ. Гостями «Берізки» цього дня були батьки теперішніх та майбутніх вихованців, методист райметодкабінету з дошкільної освіти Н.О. Олійник та ветерани закладу. А взагалі на цей захід міг прийти  кожен бажаючий.
Програма заходу була цікавою і різноманітною, участь  у ній брали і батьки.
У кожній віковій групі змістовно пройшли інтегровані заняття, під час яких діти продемонстрували свої  знання, здібності, умі­ння та навички.
Запрошені батьки та гості закладу відвідали також  майстер-класи вихователів. До уваги присутніх були  представлені майстер - класи з театралізованої  діяльності (С.А. Данильченко), логіко-математичного розвитку (Н.В. Діжиченко), нетрадиційних технік зображувальної діяльності (М.О. Лебедкова) та майстер - клас з мнемотехніки (Г.М. Гаман), на яких  кожен бажаючий також міг  виконати нескладі вправи, показати міні-виставу в ляльковому театрі.
Вихованці дитсадка підготували чудовий концерт, на якому  продемонстрували свої таланти в декламуванні віршів, піснях та таночках. До уваги присутніх була представлена і виставка дитячих  малюнків «Весняний настрій». А практичний психолог А.В. Сьоміна та старша медсестра Н.В. Афанасьєва провели консультації для батьків.
Я залишала «Берізку» в чудовому настрої. Сподіваюся, що молодий педагогічний колектив ДНЗ і надалі високо триматиме планку дошкільного  навчального закладу, який завжди користувався повагою  серед батьків нашого міста.


А. СТАФЕРСЬКА.
Фото О. ГАМОЛІНОЇ.

 

Переглядів: 127 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: