Головна » 2015 » Травень » 26 » ЗАНЯТТЯ В ПОЛЬОВИХ УМОВАХ (№ 43 від 26 травня 2015 року)
17:02
ЗАНЯТТЯ В ПОЛЬОВИХ УМОВАХ (№ 43 від 26 травня 2015 року)

ЗАНЯТТЯ В ПОЛЬОВИХ УМОВАХ

Відповідно до навчальної програми з  предмету «Захист Вітчизни» та  на виконання наказу відділу освіти райдержадміністрації в загальноосвітніх закладах району наприкінці квітня проведено триденні навчально-польові збори з юнаками 11 класів та  заняття в лікувально-оздоровчому закладі з дівчатами цих же класів. 
Шкільний предмет «Захист Вітчизни» має на меті формування в учнівської молоді готовності до виконання конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів та цілісності нашої держави. Як обов’язковий цей предмет включено до  інваріантної частини навчального плану. Він викладається впродовж трьох періодів - у 10 і 11 класах та під час навчально-польових зборів (для юнаків) і занять в лікувально-оздоровчому закладі (для дівчат) для практичного закріплення в учнів набутих  протягом  дворічного вивчення предмету знань, умінь і навичок.
Юнаки з шести шкіл району (ліцею імені О.С. Масельського, ЗОШ І-ІІІ ступенів Валок, Старого Мерчика, Сніжкова, Шарівки та Ков’язького НВК) за ініціативою  цих навчальних закладів проходили свої навчально-польові збори на базі  позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Ялинка». Базою для практичних занять дівчат з чотирьох шкіл (ліцею, ЗОШ І-ІІІ ступенів Високопілля, Мельникового, Ков’язького НВК) стала центральна районна лікарня.
На своїх навчально-польових заняттях юнаки вдосконалювали вміння та навички з тактичної, вогневої та прикладної фізичної підготовки, що передбачено навчальною програмою предмету «Захист Вітчизни». За результатами зборів кращих учнів відзначено грамотами. Програма практичних занять у дівчат включала надання першої медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях, а також хворим та догляд за ними.
Відділ освіти та керівники навчальних закладів щиро вдячні голові райдержадміністрації В.І. Войтенку, начальнику райвідділу ГУ МВСУ в Харківській області (з обслуговування Валківського і Коломацького районів) С.І. Степанову, головному лікарю КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня» Б.В.  Носатову та інструкторам добровольчого полку патрульно-постової служби спецпризначення «Азов» за допомогу в проведенні зборів та практичних занять школярів.

В. ОЛІЙНИК,
методист райметодкабінету відділу освіти.

Переглядів: 189 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: