Головна » 2015 » Серпень » 4 » ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИПИСКИ ОНЛАЙН (№ 63 від 4 серпня 2015 року)
17:09
ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИПИСКИ ОНЛАЙН (№ 63 від 4 серпня 2015 року)

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИПИСКИ ОНЛАЙН

   З 16 липня в Харківській області ввели послугу, яка дозволяє отримувати дані Держгеокадастра про власну ділянку, не виїжджаючи на місце. На замовлення виписки, необхідної для проведення будь-яких операцій із землею, буде йти всього кілька хвилин - повідомила заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична (на фото). 
  «Досі замовити виписку можна було тільки за місцем безпосереднього розташування ділянки. Природно, це вимагало від людини витрат часу і коштів на поїздки по області. Крім того, така система створювала корупційні ризики, тому що процес подачі заяви до Земельного кадастру і видачі результатів перебував під контролем одного реєстратора. Тепер процес замовлення виписки значно прискориться, крім того, реєструвати і обробляти заяву будуть різні фахівці, що зведе до мінімуму можливість зловживань», - пояснила Юлія Світлична.
   Замовити виписку із Земельного кадастру можна через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастра (land.gov.ua). Для цього в поле пошуку необхідно внести номер земельної ділянки, після чого на екрані з’являється вікно з даними про ділянку і гіперпосиланням «Замовити виписку». При натисканні на гіперпосилання з’являється вікно, в яке необхідно внести дані, а потім натиснути кнопку «Сформувати запит».
   Оплатити послугу можна також онлайн - через сервіс миттєвих платежів. Вартість послуги з надання виписки становить 53 грн, що законодавчо закріплено в постанові Кабміну від 01.08.2011 року № 835. Банківська комісія при цьому не стягується. Підтвердження сформованої заявки і повідомлення про готовність документа користувач отримує на свою електронну адресу. Отримати готову виписку можна в кожному з центрів надання адміністративних послуг по всій Україні. Єдиний документ, який для цього знадобиться, - це посвідчення особи.
Заступник голови ХОДА підкреслила: впровадження облдержадміністрацією, Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру і Державним агентством з питань електронного управління онлайн-послуги «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» повністю відповідає Стратегії розвитку Харківської області до 2020 року.
   «Введення електронного прийому заяв розширює вікно можливостей для громадян і водночас зменшує навантаження на центри надання адміністративних послуг, оскільки частина замовників зможе обійтися без початкового візиту до центрів», - зазначила Юлія Світлична.

Категорія: До відома мешканців | Переглядів: 270 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: