Головна » 2016 » Січень » 5 » ЗАДЛЯ ЗРУЧНОСТІ ПРАЦІВНИКІВ (№ 3 від 5 січня 2016 року)
17:14
ЗАДЛЯ ЗРУЧНОСТІ ПРАЦІВНИКІВ (№ 3 від 5 січня 2016 року)

ЗАДЛЯ ЗРУЧНОСТІ ПРАЦІВНИКІВ

Сільські  медичні заклади не мають, звичайно, такої сучасної діагностичної апаратури та  лікувальної бази, як спеціалізовані лікарні, що діють в обласних та районних центрах. Та саме вони - найближче до людей, тож першими надають їм допомогу. А ще - ведуть постійну профілактичну роботу.
І дуже важливо, в яких умовах працюють сільські медики, де приймають своїх пацієнтів. Фельдшерсько-акушерський пункт центру первинної медико-санітарної допомоги в Гонтовому Ярі обслуговує близько 900 місцевих жителів, серед яких чимало  дітей, людей літнього віку. Приміщенню, в якому розташований ФАП, вже більш як піввіку. Отож  для того , щоб умови прийому хворих там відповідали всім вимогам до  медичного закладу, будівлю потрібно утримувати в належному стані, регулярно проводити необхідні ремонти.
Через нестачу коштів робити це не так легко. Та вирішувати проблеми нам допомагають благодійники. Свого часу завдяки матеріальній підтримці приватного підприємця К.І. Ребра у приміщенні   було проведено часткову заміну вікон, а також придбано для ФАПу сучасні зручні стільці.
А нещодавно завдяки сприянню народного депутата України О.М. Біловола та депутата обласної ради С.М. Пієва в фельдшерсько-акушерському пункті встановлено нові вхідні двері, що  дає змогу зберігати в приміщенні тепло.  Під час проведення поточного  ремонту  фельдшерсько-акушерського пункту чим могли допомагали нам і місцеві жителі. Ми щиро вдячні нашим надійним помічникам за підтримку сільського  медичного закладу, бажаємо їм добра і щастя  в новому році.

А. КОВЕРЯ,
завідуюча фельдшерсько-акушерським пунктом.
с. Гонтів Яр.

Категорія: Здоров'я | Переглядів: 196 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: