Головна » 2015 » Липень » 25 » ЗА ВІДХИЛЕННЯ ВІД ПРИЗОВУ - ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ (№ 60 від 25 липня 2015 року)
17:04
ЗА ВІДХИЛЕННЯ ВІД ПРИЗОВУ - ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ (№ 60 від 25 липня 2015 року)

ЗА ВІДХИЛЕННЯ ВІД ПРИЗОВУ - ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Валківською міжрайонною прокуратурою до суду було направлено обвинувальний акт стосовно  мешканця нашого району, який ухилявся від призову за мобілізацією.
Як повідомив міжрайонний прокурор Сергій Шевцов, після проходження військово-лікарської комісії один із місцевих жителів, якого було визнано придатним до призову за мобілізацією, у категоричній формі відмовився прибути до райвій­ськкомату для подальшого направлення до місця проходження служби.
Як відомо, відповідно до чинного законодавства ухилення від призову за  мобілізацією є  правопорушенням. За результатами проведеного прокуратурою розслідування порушнику було повідомлено про підозру за ст. 336 Кримінального кодексу України, а  відповідний обвинувальний акт направлено до Валківського районного суду.
Після розгляду даної справи вироком суду від 16 липня 2015 року ухильника засуджено до трьох років позбавлення волі з іспитовим строком   від відбування покарання.
Як наголосив Сергій Валері­йович, правоохоронні органи району і надалі будуть принципово реагувати на факти ухилення від призову за мобілізацією та на строкову службу.

Кор. «СН».

Категорія: Закон - для всіх | Переглядів: 246 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: