Головна » 2016 » Липень » 2 » ЗА ТРИ ДНІ ДИВО СТАЛОСЯ (№54 від 02.07.2016 року)
17:00
ЗА ТРИ ДНІ ДИВО СТАЛОСЯ (№54 від 02.07.2016 року)

ЗА ТРИ ДНІ ДИВО СТАЛОСЯ

Добру традицію вже не один рік  плекають в Огульцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів – збирати в стінах рідної школи випускників ювілейних років. От і цього року почали готуватися до свята зустрічі з юністю заздалегідь – переглядали випускні альбоми минулих років, пригадували  “родзинки” кожного випуску, щоб по-особливому нагадати їм про шкільне життя, занурити в неповторну атмосферу їх дитинства і юності.
Прийшли і приїхали звідусіль до рідної школи ті, хто  випускником  переступив її поріг кілька десятиліть тому і зовсім недавно. Але для кожного ця зустріч була хвилюючою, сповненою спогадів, неперевершених вражень, радості спілкування з друзями й учителями. Офіційну частину ми побудували так, щоб пригадати  випускників  різних років, почути  їх розповіді і спогади, а ще – згадати тих учителів і наших колишніх учнів, котрі вже пішли за межу вічності...
Почесними гостями нашого свята стали заступник голови районної ради і наш випускник, яким ми по-праву  пишаємося, Ю.Д. Яцина, сільський голова і теж наша випускниця А.О. Веретельник, а також заступник голови райдержадміністрації Н.М. Осадча та начальник відділу освіти РДА В.В. Новосел.
Багато з тих, хто не бачили своєї школи хоча б останній тиждень, не кажучи вже про роки й місяці, чесно зізнавалися, що ніби аж не пізнають свою рідну освітню установу. Бо напередодні вона й справді неабияк змінилася, ніби аж помолодшала, покрасивішала. А все – завдяки щедрому подарунку від наших добрих друзів і шанованих народних обранців – депутата Верховної Ради України О.М. Біловола, депутата Харківської обласної ради С.М. Пієва та почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду “З добром до людей” і теж депутата Харківської обласної ради Т.В. Біловол.
Знаючи, що кожен з них щиро піклується про сільські освітні заклади, ми звернулися до Олександра Миколайовича, Сергія  Миколайовича та Тетяни Володимирівни з проханням посприяти у заміні старих вікон у школі на нові енергозберігаючі. А коли роботи розпочалися фактично за кілька день до зустрічі випускників, скажу відверто, навіть не вірилося, що зможемо провести це свято в оновленому приміщенні. Але, як то кажуть, дива трапляються – усього за три дні всі 118 вікон у нашій школі уже сяяли новими склопакетами. Отож, вітаючи на святі наших шанованих гостей, ми щиро всім шкільним колективом і всією громадою села дякували нашим депутатам за турботу й увагу до прохань виборців і за такий вагомий внесок, який вони разом, дружною командою, роблять для збереження і розвитку сільської освіти і відродження села.
Отож свято зустрічі  випускників стало справді пам’ятним, багатим на подарунки, щире спілкування й радісні емоції. А на завершення депутат районної ради Ю.Д. Яцина вже традиційно подарував випускникам та педагогам тематичну дискотеку “Вечір шкільних друзів”, яка музичними шлягерами минулих років і сучасності додала особливого настрою усім учасникам свята так, як це до снаги тільки її величності – Музиці.
Т. Омеляненко,
директор Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

Категорія: Освіта | Переглядів: 228 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: