Головна » 2015 » Травень » 6 » За спокій у будні і свята (№37-38 від 07.05.2015 р.)
10:41
За спокій у будні і свята (№37-38 від 07.05.2015 р.)

За спокій у будні і свята

Як свідчить аналіз, соціально-політична та  криміногенна ситуація в державі залишається складною. Спостерігається активізація диверсійної та терористичної діяльності, внаслідок чого трапляються випадки загибелі громадян, у тому числі працівників міліції. Щоб запобігти можливим провокаціям та диверсіям під час масових заходів з нагоди 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні, не допустити заворушень антиукраїнської спрямованості, зіткнень представників різнополярних партій, правоохоронці готові зробити все від них залежне. 
Разом із громадськими формуваннями ми забезпечимо правопорядок під час святкування 70-річчя Перемоги. Силами міліції в святкові дні у Валках буде організовано посилене патрулювання. Сподіваємося також на розуміння ситуації мешканцями та гостями району. Це розуміння має проявлятися насамперед у виконанні рекомендацій щодо  правил поведінки під час масових заходів та при загрозі вчинення теракту.  
Тому просимо жителів і гостей звертати увагу на залишені без догляду сумки, пакети, коробки тощо; на щойно поштукатурені або свіжопофарбовані  місця на стінах, на свіжоскопану ділянку чи появу купи сміття на шляху проходження людей. Насторожити громадян мають також предмети, що мають вигляд боєприпасів, сигнальних, освітлювальних, піротехнічних засобів, елементи живлення, тумблери тощо, наявність антен, мобільних телефонів, диму, який виходить із предмета, збільшена маса предмета (коробка з-під цукерок чи кави, книга),  звук роботи годинникового механізму з підозрілого предмета.  
Не залишайте без уваги і наявність у дверях чи вікнах будь-яких сторонніх предметів, закріплених шнуром, скотчем чи ін. 
У разі виявлення підозрілих предметів ні в якому разі  не підбирайте їх, а негайно повідомте про знахідку у підрозділ МВС за тел. 102 та дочекайтеся прибуття оперативної групи. Якщо вам стало відомо про підготовку злочину, теракту, про перебування в районі підозрілих осіб, наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної діяльності, повідомляйте про це  в цілодобовому режимі в органи Служби безпеки чи МВС.

А. БОРИСОВ,
начальник міліції громадської безпеки Валківського РВ ГУМВС  України в області.

Переглядів: 199 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: