Головна » 2015 » Червень » 9 » ЗА СПОКІЙ І ПОРЯДОК (№ 47 від 9 червня 2015 року)
17:08
ЗА СПОКІЙ І ПОРЯДОК (№ 47 від 9 червня 2015 року)

ЗА СПОКІЙ І ПОРЯДОК

Близько десяти формувань з охорони правопорядку діють у населених  пунктах району. Слідкуючи разом з міліцією за громадським порядком на масових заходах та патрулюючи територію в нічний час, вони надають правоохоронцям дієву допомогу в збереженні спокою і безпеки населення.
Найбільш активні щодо цього - громадське формування «Захист м. Валки» (голова  Г.Г. Калюжний) та громадське формування з охорони громадського порядку смт. Ков’яги (голова О.М. Офій). І саме членів цих формувань нещодавно відзначено подяками райвідділу міліції за плідну та бездоганну   співпрацю з органами внутрішніх справ України, вагомий внесок в охорону громадського  порядку, зміцнення правопорядку та виховання молоді в дусі патріотизму. Подяки одержали загалом 33 учасники валківського і ков’язького формувань. Їх у присутності особового складу вручив начальник райвідділу С.І. Степанов, відзначивши важливе значення співпраці правоохоронців і активних, патріотично налаштованих представників громадськості в забезпеченні стабільної, спокійної ситуації в районі, без  порушень порядку. З привітаннями та словами подяки до нагороджених звернувся голова районної ради Ю.Д. Яцина.
Також почесними відзнаками - медаллю Міжнародної громадської організації «Спілка  генералів органів внутрішніх справ України» та грамотою начальника ГУ МВС України в Харківській області за багаторічну сумлінну  роботу в органах міліції нагороджено   ветерана райвідділу В.В. Калугіна. 

 

На знімку: С.І. Степанов вручає відзнаки О.М. Офію.
Фото І. Цікало

Переглядів: 222 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: