Головна » 2015 » Серпень » 22 » ЗА СЕЛО ВБОЛІВАЄ ГРОМАДА (№ 68 від 22 серпня 2015 року)
17:01
ЗА СЕЛО ВБОЛІВАЄ ГРОМАДА (№ 68 від 22 серпня 2015 року)

ЗА СЕЛО ВБОЛІВАЄ ГРОМАДА

     Село наше невелике, віддалене від Сидоренкового, де знаходяться сільська рада, магазини, інші заклади. Практично всі його мешканці – пенсіонери. Чесно кажучи, жити тут не зовсім зручно. Та ми любимо свою Мозолівку, для нас це – найдорожчий куточок на землі. А допомагає нам  справлятися  з різними труднощами те, що наша маленька громада дуже дружна, ми підтримуємо один одного, все вирішуємо спільно. Дбаємо і про те, щоб село наше  мало доглянутий вигляд, упорядковуємо прилеглу до дворів територію.
     Разом  прибираємо і на кладовищі, підтримуємо  там належний порядок. Цього року виникла в нас проблема – штахетна огорожа, яку ми і ремонтували, і білили, прийшла в непридатність. Тож наша односельчанка, депутат  попередніх скликань Ольга Нагула звернулася до сільської ради з проханням замі­нити огорожу. І прохання це не залишилося без уваги. Завдяки турботі сільського голови С.Ф. Дригайла  та депутата  П.В. Бездітка було замовлено і невдовзі виготовлено та  встановлено європаркан.
     Залишалося  ще зробити ворота. І тут також допоміг П.В. Бездітко, замовивши їх за власний кошт. Зробили  та поставили ворота теж наші односельці, члени родини Ольги Миколаївни Нагули – її зять Микола Ільченко та брат Микола Даценко. Прилеглу до кладовища територію упорядкував власним трактором  наш односелець Олександр Некрасов, а  бур’яни покосила тут мотокосою Тетяна Набойченко.
   Ми щиро дякуємо всім, хто зробив цю добру справу, зичимо їм здоров’я і благополуччя.

За дорученням
односельців -
М. Фисун,
пенсіонерка. с. Мозолівка.

Категорія: Вдячності | Переглядів: 204 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: