Головна » 2017 » Серпень » 22 » ЗА МАНДАТОМ ЛЮДСЬКОЇ ДОВІРИ (№ 67 від 22 серпня 2017 року)
17:00
ЗА МАНДАТОМ ЛЮДСЬКОЇ ДОВІРИ (№ 67 від 22 серпня 2017 року)

ЗА МАНДАТОМ ЛЮДСЬКОЇ ДОВІРИ

Так уже склалося традиційно, що  з більшістю проблемних  питань  життєдіяльності старомерчицької  громади  ми, починаючи  з 2010 року, звертаємося до Олександра Миколайовича  Біловола. По  виборчому округу, до якого входить і Валківський район, він  обирається народним депутатом України  вже  вдруге, і це - найкраще свідчення того, що  мандат довіри  виборців Олександр  Миколайович виправдовує з честю.

Він добре знає  людські проблеми і потреби, тож завжди приділяє  увагу найголовнішим, найактуаль­нішим  із них. А ще як професійний лікар передусім дбає  про підтримку сільської  медицини. Наша громада відчуває це на практиці. Так, вперше за весь  час роботи  амбулаторії загальної  практики сімейної медицини у Старому Мерчику ми отримали  новий автомобіль швидкої  медичної допомоги, вперше в нашому медичному закладі з’явився стоматологічний кабінет з найсучаснішим обладнанням. І все це - за сприяння  народного  депутата О.М. Біловола. До речі, на прийом у наш стоматологічний  кабінет приїздять  жителі з усіх  навколишніх сіл і навіть з сусіднього  району.
Торік на прохання місцевих мешканців пункт первинної  медичної  допомоги було відкрито  і в Привокзальному - одному  з найбільших  на території  ради  населених пунктів. Відкрито його  в приміщенні медпункту колишньої  меблевої фабрики. Для цього  довелося виконати  дуже великий обсяг робіт - провести  внутрішній ремонт, замінити  підлогу, вікна, двері, встановити нові електропроводку та систему опалення, новий твердопаливний котел. Все це в стислі  строки було  зроблено завдяки підтримці  та турботі народного  депутата О.М. Біловола і депутата обласної  ради С.М. Пієва. 
А ще за сприяння Олександра Миколайовича та Сергія Миколайовича  було отримано  сучасний  потужний  водяний насос для свердловини, яка забезпечує Привокзальне водою. 
Щиро  вдячні члени територіальної  громади  народному депутату О.М. Біловолу, депутатам обласної  ради  С.М. Пієву та Т.В. Біловол  також за сприяння у зміцненні матеріальної бази школи, проведенні ремонту  доріг, видаленні аварійних дерев, які становили реальну  загрозу життю  людей та їх  помешканням.
Однією з  найголовніших наших проблем  тривалий час залишається відсутність у Старому Мерчику Будинку культури. Ця проблема не вирішувалася протягом десятків років, весь  цей час культмасові заходи проводилися в пристосованих приміщеннях, останнім часом - у старому  приміщенні колишньої лікарні, якому більше  150 років. Але і в таких  умовах у нас діяло більше десяти  різних мистецьких  гуртків, і наші аматори гідно  представляли рідне селище та Валківщину на конкурсах і фестивалях різних  рівнів.
У кінці 2016 року за експертною  оцінкою фахівців приміщення, де проводилися репетиції та  культурні заходи, було  визнано  аварійним, і селищна рада прийняла рішення про його закриття. Більшість  гуртків було переведено до недільної школи при храмі, а заняття для  юних   художників почали проводитися в місцевій школі. Тож і звернулися ми від імені всіх  жителів селища зі своєю  проблемою до Олександра Миколайовича. Дуже сподівалися й вірили, що  він допоможе, хоча розуміли, наскільки це складно. І не помилилися. Минуло  небагато  часу від останньої зустрічі з О.М. Біловолом, і ось надійшла довгоочікувана радісна новина: розпорядженням  КМУ №463-р від 12 липня 2017 року на реконструкцію Старомерчицького  селищного  Будинку культури виділено перші бюджетні кошти в сумі 2 млн. 487 тис. 600 грн. Другу частину суми буде виділено у вересні 2017 року. Всього ж на реконструкцію Будинку культури потрібно  за попередніми розрахунками 13,5 млн. грн.
Головним завданням для селищної  ради на теперішній час є  виготовлення проектно-кошторисної документації на  реконструкцію, проведення її комплексної експертизи, геодезичних  та геологічних досліджень. Словом, до початку робіт треба належно  підготуватися.
Але тепер у місцевих жителів немає  сумніву, що незабаром в центрі селища з’явиться оновлений сучасний Будинок культури, який стане окрасою Старого Мерчика та ще однією візитівкою нашої  громади, адже до цієї  благородної  справи долучився Олександр Микола­йович - головним життєвим пріоритетом якого є допомога людям. Тож, шановний Олександре Миколайовичу, прийміть  від численної Старомерчицької  громади  найщиріші слова вдячності за вашу   турботу, професіоналізм, людяність. Міцного вам здоров’я і земний уклін від усіх нас, а Господь  Бог  хай оберігає вас та вашу родину.

В. БРЕСЛАВЕЦЬ,
селищний голова Старого Мерчика.

Переглядів: 914 | Додав: teacherofvlm | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: