Головна » 2015 » Грудень » 5 » З ТУРБОТОЮ ПРО ЗЕМЛЮ І ЛЮДЕЙ (№ 100 від 5 грудня 2015 року)
17:05
З ТУРБОТОЮ ПРО ЗЕМЛЮ І ЛЮДЕЙ (№ 100 від 5 грудня 2015 року)

З ТУРБОТОЮ ПРО ЗЕМЛЮ І ЛЮДЕЙ

Орган місцевого самоврядування - влада, найближча до людей. Саме до  сільської ради найперше йде селянин зі своєю проблемою, з надією, що все вдасться вирішити на місці і тому не доведеться їхати до району чи навіть в область у пошуках бажаного результату.
Ось і до Мельниківської  сільської ради щодня приходять люди з  тими чи іншими питаннями, серед яких чимало і земельних. Хтось хоче   приватизувати присадибну ділянку, комусь потрібно укласти  договір оренди, а в когось виник межовий спір із сусідом. Всім цим професійно, кваліфіковано, в суворій відповідності до чинного законодавства займається спеціаліст другої категорії сільської ради Н.І. Минко.
Та це - тільки частина непростих обов’язків Наталії Іванівни. Земельний фонд сільської ради складає 6,5 тисячі гектарів. Упорядкування цього великого земельного господарства, чіткий контроль за використанням кожної сотки землі - ось сфера її постійних турбот.
Серед проблем, які доводиться вирішувати Н.І. Минко, - і залучення до користування земельних ділянок біля садиб, де давно ніхто не проживає. Як правило, господарі-спадкоємці сюди не приїздять, городів не садять, а отже і за землю не платять. А на території ради є чимало громадян, готових користуватися такими наділами і сплачувати земельний податок. Тож  Наталія Іванівна робить все для того, аби згідно із законом вирішити  такі питання.
Плата за землю - найважливіша стаття доходів сільського бюджету. Наталія Іванівна постійно співпрацює з платниками - орендарями, власниками, які господарюють самостійно,  громадянами села, які користуються присадибними ділянками. І така співпраця дає хороші результати. З початку року при плані 253,7 тис. грн. до бюджету наді­йшло  471,5 тис. грн. плати за землю.


 Кор. «СН».

 

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 200 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: