Головна » 2016 » Листопад » 29 » З ТЕПЛОМ І ВДЯЧНІСТЮ (№ 97 від 29 листопада 2016 року)
18:41
З ТЕПЛОМ І ВДЯЧНІСТЮ (№ 97 від 29 листопада 2016 року)

З ТЕПЛОМ І ВДЯЧНІСТЮ

Урочистості з нагоди Дня  працівників сіль­ського  господарства зібрали в залі Народного дому «Іскра» чималу кількість гостей - керівників агроформувань району, трудівників полів і ферм, а також тих, хто  прийшов подякувати нашим хліборобам за їх  невтомну працю. Усіх  присутніх тепло поздоровили зі святом голова Валківської райдержадміністрації Віктор Войтенко, голова районної ради Віталій Оноша, а від обласної влади - перший заступник голови обласної  ради Віктор Коваленко.
Особливо численною була цього року когорта кращих за професією - механізаторів, водіїв, тваринників, спеці­алістів сільськогосподарського виробництва, яких  відзначено грамотами та подарунками.
З вітальним словом до аграріїв звернувся також  голова районного  товариства інвалідів Володимир Гордієнко, сердечно подякував за допомогу і підтримку та вручив символічні подарунки.
Як і зазвичай, поздоровили працівників сільського  господарства зі святом і учасники художньої самодіяльності району - народний хор української пісні «Дзвінкоголосі слобожани», учасники аматорського вокального  ансамблю «Терниця», вихованці танцювальних колективів «Hold the rhythm», «Фієста» і студії танцю Анастасії Лєбєдєвої, соліст Оскар Мезерний та баяніст Сергій  Юрченко. 
Чудовим завершальним акордом свята і подарунком валківчанам від  Віктора Коваленка став неперевершений виступ співака, екс-соліста театру пародії В. Винокура - Володимира Бовсуновського, якого зал вітав щирими оплесками. Бо ж почути  в одному концерті виступи Миколи Баскова, Олександра Сєрова, Льва Лещенка, Вітаса й інших прославлений артистів, котрих довершено пародіював Володимир Бовсуновський, то справді  радість  і насолода.
Відзнаки і нагороди отримали наші аграрії і під час обласних урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства. Доклад­ніше про це – у наступних номерах районки.


Фото І. Терещенко.

 

Переглядів: 175 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: