Головна » 2016 » Січень » 26 » З МУДРІСТЮ ЖИТТЄВОЮ І ДОБРОМ (№ 9 від 26 січня 2016 року)
17:02
З МУДРІСТЮ ЖИТТЄВОЮ І ДОБРОМ (№ 9 від 26 січня 2016 року)

З МУДРІСТЮ ЖИТТЄВОЮ І ДОБРОМ

В усі часи необхідними посередниками між міською радою і мешканцями, надійними помічниками міського  керівництва були голови вуличних  комітетів і квартальні. Обов’язків  у них завжди  було чимало. Роботи з   благоустрою на вулицях, з органі­зації  мешканців,  інформування населення про  роботу ради, а раду - про проблеми, які виникають на   вулицях, та ще багато  інших питань - все це поле  діяльності квартальних.
На вулиці Перекіпській  і провулку Баумана таким представником громади більше 40 років була Ніна Костянтинівна Тимошенко. Наполеглива, ретельна, небайдужа, увесь  цей час  залишалася однією  з найактивніших  квартальних у місті, працювала сумлінно, з повною самовіддачею громадській роботі.
Основним же місцем роботи Ніни Костянтинівни був райпобуткомбінат. Сюди, в ательє з пошиву чоловічого, жіночого та дитячого  одягу вона прийшла 1954 року. А основи швацької справи й перший досвід роботи одержала  на Харківській фабриці імені Тінякова. Там, закінчивши  школу в рідній Ольховатці Нововодолазького району, Ніна почала свою трудову  діяльність у перші повоєнні роки.
У нашому побуткомбінаті вона за 10 років «виросла» від швачки цеху індивідуального пошиву одягу до завідуючої ательє, стала справжнім професіоналом. Голкою і швейною  машинкою Ніна Костянтинівна   володіла майстерно і страшенно любила цю роботу. Вдома про неї  говорили, що вона спати ввечері не ляже, доки хоч трохи не пошиє.
Керівником ательє Н. К. Тимошенко  теж була умілим, мудрим. Для молоді - уважним наставником, для  старших працівників - надійним товаришем. Вміла як належить організувати і виробничий  процес, і  навчання, підвищення кваліфікації персоналу, і  підтримати, коли в когось із працівників якісь негаразди траплялися, і проблемні ситуації владнати.
Замовники в ательє приходили різні, з різним настроєм. Та Ніна Костянтинівна, незмінно врів­новажена, доброзичлива, вміла порозумітися з будь-яким відвідувачем, компетентно проконсультувати, допомогти дібрати бажаний фасон для обновки і тканину. Старалася, щоб  люди  залишалися задоволені роботою майстерні. Взагалі, дуже вболівала за роботу, за імідж підприємства. І, треба сказати, репутацію валківське ательє мало хорошу, зверталися сюди замовники із сіл та інших  районів. І в цьому теж велика заслуга Ніни Костянтинівни як керівника. При цьому вона залишалася дуже  скромною, безкорисливою людиною і навіть пільгами, які їй надавалися як керівнику ательє, ніколи не користувалася. За багаторічну сумлінну працю має багато відзнак і медаль «За доблесний труд».
А ще Ніну Костянтинівну неможливо уявити без повсякденної  громадської  роботи. Для неї  це був стиль і спосіб життя - громадська небайдужість, принциповість, справедливість. У побуткомбінаті вона була  громадським розповсюджувачем преси, очолювала групу народного контролю, а з виходом на пенсію - ветеранську організацію. І тільки погіршення здоров’я змусило її скласти ці повноваження, з якими вона справлялася з  притаманною їй в усьому відповідальністю. Як квартальна на своїй дільниці «пробивала» газифікацію і прокладення водогону, ремонти доріг. І все - в інтересах громади, для загальної користі.
Завжди близько до серця сприймає Ніна Костянтинівна   все, що  відбувається в рідному місті, яке дуже любить, районі, державі.  З повагою ставиться до всіх місцевих керівників, як може, їх підтримує. Якось навіть  гостювання в сина в близькому зарубіжжі скоротила, щоб встигнути проголосувати  на місцевих виборах. Громадський обов’язок для неї - понад усе. За таку небайдужість, невгамовність, неймовірну працездатність, душевну чуйність до оточуючих і шануємо Ніну Костянтинівну.
Цими днями  вона відзначила свій  чудовий ювілей. Щиро вітаємо Ніну Костянтинівну, зичимо  здоров’я, добра, оптимізму і Божого  благословення ще на довгі роки.

Н. ВЕСЕЛОВА,
голова ветеранської  організації  райпобуткомбінату.

Категорія: Ветеранська | Переглядів: 204 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: