Головна » 2015 » Грудень » 1 » З МИЛОСЕРДЯМ ДО БЛИЖНЬОГО (№ 99 від 1 грудня 2015 року)
17:01
З МИЛОСЕРДЯМ ДО БЛИЖНЬОГО (№ 99 від 1 грудня 2015 року)

З МИЛОСЕРДЯМ ДО БЛИЖНЬОГО

У непростому нашому сьогоденні часом нелегко доводиться і здоровим, що вже говорити про людей з обмеженими фізичними можливостями. Підтримати їх – обов’язок кожного з нас. Адже ставлення  суспільства до  таких громадян – один із критеріїв його цивілізованості. 
У нашій державі чимало робиться для того, щоб інваліди відчували себе рівними з іншими членами суспільства. Зокрема, люди з особливими потребами мають можливість займатися спортом, держава заохочує роботодавців до створення робочих місць для інвалідів.
На сьогодні близько 300 інвалідів знаходяться на обслуговуванні нашого терцентру. Соціальні робітники приділяють їм особливу увагу, піклуються про них, докладають всіх зусиль до того, щоб полегшити їх життя. В турботі про інвалідів нам допомагають і добрі, чуйні наші земляки.
Опікуються цими громадянами, зокрема, приватні підприємці М.В. Карпенко, І.В. Загоровський, С.В. Чосов і особливо – голова фермерського господарства “СТВ-Агро” В.І. Походящий. Ось  і до Міжнародного дня інвалідів завдяки їх матеріальній підтримці терцентр зміг надати  інвалідам допомогу у вигляді продовольчих наборів. Тож від усього серця дякуємо  благодійникам, зичимо їм міцного здоров’я, успіхів у всіх їх добрих справах.

О. Полтавець,
завідувач відділення організації надання адресної натуральної допомоги терцентру.

Категорія: Соціальні проблеми | Переглядів: 179 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: