Головна » 2016 » Липень » 16 » З ЛЮБОВ’Ю І МОЛИТВОЮ (№ 58 від 16 липня 2016 року)
17:00
З ЛЮБОВ’Ю І МОЛИТВОЮ (№ 58 від 16 липня 2016 року)

З ЛЮБОВ’Ю І МОЛИТВОЮ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ХРЕСНИЙ ХІД
НА ВАЛКІВЩИНІ

Минулого понеділка у  Валках відбулася подія значима і пам’ятна. Автотрасою Київ-Харків територією міста й району пройшов Всеукраїнський Хресний хід. Пройшов з чудотворними іконами, з молитовними піснеспівами, створюючи довкруг себе ауру добра і світла. Тож до лав хрестоходців у єдиному пориві приєднувалося й чимало   наших земляків.

Загалом весь  день 11 липня місто жило передчуттям  цієї події. А десь за годину-дві до прибуття Хресного  ходу на в`їзді у Валки з боку Харкова люди вже стояли вздовж траси у кілька рядів. І ось нарешті довгоочікувана мить: Хресну ходу урочисто зустрічають священики Валківського  благочиння на чолі з благочинним, протоієреєм Іваном Пилипівим, прихожани Свято-Преображенського храму Валок та інших приходів. А потім настає такий трепетний, такий важливий для всіх момент - люди приклоняються, зустрічаючи Хресний хід, а над ними  проносять чудотворні ікони.

Чим ближче до центру міста, тим  багатолюднішою стає хода, і на подвір’я Свято-Преображенського храму вливається вже повноводна людська ріка. У храмі  служиться молебень, сотні вірян підносять свої молитви до Бога - за мир, за Україну, за благополуччя рідного краю.

Потім прихожани пригостили хрестоходців вечерею, розмістили на відпочинок. Не так просто органі­зувати і харчування, і нічліг для такої кількості людей. Та настоятель храму отець Іван, прихожани і чимало  небайдужих валківчан зробили все,  аби учасникам ходи було  в нас добре.

А рано-вранці наступного  дня, після  богослужіння, Хресний хід знову вирушив у дорогу - таку ще далеку, таку нелегку під  палючим липневим сонцем. Долатимуть її люди різного  віку, є серед них, як ви, напевно, помітили, шановні земляки, і далеко не молоді. Що дає їм сили йти  по тридцять і більше  кілометрів у день? Любов і надія, молитви за Україну й віра в те, що Бог чує їх молитви.

Кор. СН».

Фото І. Терещенко.

Категорія: Світ духовності | Переглядів: 202 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: