Головна » 2015 » Червень » 20 » З ЛЮБОВ'Ю ДО ЛЮДЕЙ І СПРАВИ (№ 50 від 20 червня 2015 року)
17:04
З ЛЮБОВ'Ю ДО ЛЮДЕЙ І СПРАВИ (№ 50 від 20 червня 2015 року)

З ЛЮБОВ'Ю ДО ЛЮДЕЙ І СПРАВИ

Саме так працює наш лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини Юлія Валеріївна Жиліна. З перших хвилин спілкування з нею відчуваєш, що це не тільки справжній професіонал, а й добра, щира людина. Тихий, приємний голос, непідробна увага, терпіння, з яким вислуховує всі скарги Юлія Валеріївна, відразу  прихиляють до неї серце пацієнта. А якщо є такий контакт, то й лікувати хворобу легше.

Не так давно я  переконалася в цьому на власному  досвіді. Юлія Валеріївна  вселила в мене віру в одужання, лікувала і медикаментами, і добрим словом.

Тільки хороші  відгуки  можна почути про нашого сімейного лікаря і від інших жителів Серпневого. Особливо  уважна вона до пенсіонерів. Чимало з них приходить до неї на прийом, в інших вона сама буває вдома на викликах. Для нас, ветеранів, дуже добре, що є в селі такий лікар, адже не кожен за віком та станом здоров’я може дістатися на прийом до районної лікарні.

А ще Юлію Валеріївну люблять діти. Дошкільнята сміливо заходять до її  кабінету, і доки вона ретельно оглядає малюка, той  встигає поділитися з нею своїми таємницями.

Вважаю, що нам пощастило із сімейним лікарем. Щиро вітаю Юлію Валеріївну зі святом, бажаю здоров’я, терпіння, успіхів у такій важливій і всім нам потрібній справі, якій вона присвятила все життя. Впевнена, що до цих побажань радо  приєднаються й інші мої односельці.

Т. Янушкевич,
пенсіонерка.

Переглядів: 169 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: