Головна » 2015 » Грудень » 1 » ВСЯ КОМАНДА - ПРИЗЕРИ (№ 99 від 1 грудня 2015 року)
17:00
ВСЯ КОМАНДА - ПРИЗЕРИ (№ 99 від 1 грудня 2015 року)

ВСЯ КОМАНДА - ПРИЗЕРИ

Наприкінці жовтня на базі спорткомплексу Харківського політех­нічного  інституту проходили обласні змагання з важкої атлетики в рамках  обласної спартакіади серед районів Харківщини і міст обласного значення.  В них взяла участь і валківська команда юних важкоатлетів. Усі вони - учні ліцею імені О.С. Масельського і вихованці районної ДЮСШ «Спорт для всіх», крім Максима Москвіна і Анни Макарової - постійних учасників і призерів таких змагань, які зараз навчаються в Харківському вищому училищі фізичної культури та спорту.
Наша команда виступила досить вдало і вперше за часи незалежності України посіли друге  загальнокомандне місце. Суперники в наших атлетів були доволі сильні - досвідчені, старші за віком, в тому числі й майстри спорту.  Проте валківчани виступили достойно і всі посіли призові місця в своїх вікових і вагових категоріях.
У особистому заліку маємо чотирьох чемпіонів - Каріну і Максима Москвіних, Максима Натарова й Анну Макарову. Другі місця посіли Антон Рабада, Костя Дейнека, Віталій Коробко.  Бронзовими призерами стали Богдан Стрілецький, Ашот Панян, Олег Міщенко і Кирило  Крецу. Всі  члени команди нагороджені дипломами і медалями.
Слова щирої подяки хочу висловити всім, хто посприяв участі наших  важкоатлетів у обласній спартакіаді. Все було організовано справді на найвищому рівні.