Головна » 2015 » Серпень » 4 » ВОЛОНТЕРИ ЗНОВУ НА ПЕРЕДОВІЙ (№ 63 від 4 серпня 2015 року)
17:01
ВОЛОНТЕРИ ЗНОВУ НА ПЕРЕДОВІЙ (№ 63 від 4 серпня 2015 року)

ВОЛОНТЕРИ ЗНОВУ НА ПЕРЕДОВІЙ

   Прикро про це говорити, але все важче й важче збирати допомогу нашим бійцям, які проходять надважку службу в зоні АТО - там, де вже давно йде не антитерористична  операція, а справжня війна за цілісність і незалежність нашої України. І все ж завдяки допомозі небайдужих валківчан 19 липня ми змогли здійснити поїздку на передову в Донецьку область. Побували в Березовому, Мар’їнці, Пісках, з рук у руки передали бійцям військовий одяг, бензопилу, питну воду, засоби гігієни, цигарки. Привезли і продукти харчування, зокрема, багато городини, фруктів, а також солодкої випічки, яку приготували наші земляки.
    Талановита жителька Шарівки написала і передала бійцям патріотичні вірші, які підніматимуть їх бойовий дух. Як завжди, було багато малюнків та поробок, зроблених дітьми. До речі, бійці завжди радо приймають такі подарунки, зберігають їх як обереги.
   У червні житель нашого міста Олександр Коваль віддав на потреби армії свій автомобіль ГАЗ-24. Добру справу зробили і валківчани В. Чубенко, С. Алексєєв, В.Завгородній, В. Кобелєв, О. Бобрицький, В. Осіпов та В. Крецу, пофарбувавши його під камуфляж та відремонтувавши. І нині авто безвідмовно служить бійцям, за що вони щиро вдячні всім, хто  доклав до цього рук.

С. ЛИТВИН, 
депутат міської ради, волонтер.


На знімках: угорі - бійці АТО - наші земляки Олександр Руссо з Гонтового Яру і Олександр Харченко з Валок та їх бойо­вий побратим харків’янин Сергій (зліва); внизу - Сергій Тимошенко з Ков’яг захищав Донецький аеропорт, зараз воює на передовій поблизу Опитного.

 

 


 

Фото автора.

Категорія: АТО | Переглядів: 222 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: