Головна » 2015 » Листопад » 28 » ВОЛЕЛЮБНОГО НАРОДУ ГІДНІ ДІТИ (№ 98 від 28 листопада 2015 року)
17:03
ВОЛЕЛЮБНОГО НАРОДУ ГІДНІ ДІТИ (№ 98 від 28 листопада 2015 року)

ВОЛЕЛЮБНОГО НАРОДУ ГІДНІ ДІТИ

З нагоди Дня Гідності та Свободи, який згідно з Указом Президента  відзначався в Україні 21 листопада, валківчани вшанували пам’ять тих наших земляків, котрі віддали життя, захищаючи свободу і суверенітет своєї держави. Представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, територіальних громад поклали квіти на могили двох наших героїв – учасників АТО Андрія Ольховського та Андрія Ваховського. 
- Я знаю, що Андрій був достойним сином своєї держави. Його  любили й поважили друзі і знайомі, він був беззаперечним авторитетом для товаришів по службі, і пам’я­ть про нього житиме в наших серцях вічно, - сказав біля захоронення Андрія Ольховського  у Валках, на Рогозовому кладовищі, голова райдерж­адміністрації Віктор Войтенко.
У рідній Шарівці місце вічного спочинку іншого нашого героя Андрія Ваховського вшанували його односельці, учні місцевої школи. А мама Андрія, Ніна Іванівна, згадуючи про  сина, розповіла: “Коли ми проводжали Андрія, він обійняв сім’ю та сказав усім нам: “Коли на поріг мого рідного дому ступить той, хто мені не друг, тоді вже буде пізно...”
Такими патріотами, захисниками, поборниками Гідності і Свободи обидва Андрія залишаться в серцях рідних, друзів і в пам’яті земляків.

Фото І. Терещенко.

Категорія: Без категорії | Переглядів: 265 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: