Головна » 2016 » Лютий » 23 » ВИХОВАТЕЛЬ РОКУ-2016 (№17 від 23.02.2016 року)
17:00
ВИХОВАТЕЛЬ РОКУ-2016 (№17 від 23.02.2016 року)

ВИХОВАТЕЛЬ РОКУ-2016

На початку лютого на базі Валківського  ДНЗ «Берізка» пройшов перший (райо­нний) тур Всеукраїнського  конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року-2016». Конкурс цей - традиційний, тож як і в минулі роки, він  був  не лише змаганням, а й справжнім святом творчості, професіоналізму, креативності наших вихователів.
Привітали учасників, а їх  було шість, та побажали їм успіху начальник відділу освіти райдержадміністрації В.В. Новосел, голова районної організації галузевої профспілки О.Д. Бабенко. Запросили на конкурс ми і методистів, завідувачів, вихователів ДНЗ та ветеранів освітянської ниви.
Протягом двох днів журі переглянуло та оцінило шість  занять. Тематика їх була цікава і різнопланова. Вихователь Старомерчицького  ДНЗ «Золотий півник» Г.В. Бейгуленко запропонувала дітям здійснити чарівну подорож у світ театру, вихователі  Валківського  ДНЗ «Берізка» В.В. Данильченко та В.В. Лазаренко присвятили свої заняття розповіді  про золоті руки майстрів та казковій подорожі до днів тижня.
На занятті вихователя  Огульцівського  ДНЗ «Калинка» Н.Ю. Вистороп діти вчилися дуже потрібній науці - як дбати про здоров’я. Запам’яталися і вихованцям, і гостям цікаві заняття про цілющі рослини України, а також про сторінки книжкової історії, які провели О.С. Набойченко (Ков’язький ДНЗ «Ромашка») та С.А. Вус (Валківський ДНЗ «Веселка»).
Крім проведення занять, було  у конкурсантів і чимало інших нелегких випробувань. Вони писали контрольні роботи та творчі роботи-есе, вирішували творчі завдання, демонстрували свої артистичні здібності, презентували власний  інноваційний педагогічний досвід. І з усім цим справлялися успішно. 
А перемогу в районному турі конкурсу виборола вихователь ДНЗ «Веселка» (Валки) С.А. Вус. Тепер на Світлану Анатоліївну чекає ще відповідальніше завдання - вона представлятиме наш район на обласному турі конкурсу «Вихователь року - 2016». 

 

Н. ОЛІЙНИК,
методист з дошкільної освіти відділу освіти райдержадміністрації.


На знімку: учасниці конкурсу, друга справа - переможець районного туру конкурсу «Вихователь року-2016» С.А. Вус.

 

Категорія: Освіта | Переглядів: 492 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: