Головна » 2015 » Грудень » 8 » ВИЇЗНІ ПРИЙОМИ (№ 101 від 8 грудня 2015 року)
17:57
ВИЇЗНІ ПРИЙОМИ (№ 101 від 8 грудня 2015 року)

ВИЇЗНІ ПРИЙОМИ

На виконання Указу Президента України у нашій державі щороку в тиждень, на який припадає 10 грудня - День прав людини, проводиться Всеукраїнський тиждень права.
За інформацією начальника Валківського районного управління юстиції Л.М. Губської, план заходів щодо проведення в районі тижня права затверджений розпорядженням голови РДА і включає ряд заходів.
У їх числі - безоплатна первинна правова допомога на базі громадських приймалень при РДА та районному управлінні юстиції, а також проведення цілого ряду тематичних заходів правового змісту в культурно-освітніх закладах району.
Виїзні прийоми
Валківський місцевий центр з  надання безоплатної вторинної правової  допомоги проводить прийом громадян як безпосередньо за місцем розташування (у приміщенні «Укртелекому», м.  Валки, пр. Леніна,1, І поверх), так і з виїздом до населених пунктів.
Так, за сприяння голови Високопільської сіль­ської ради С.А. Шумейко такі прийоми будуть здійснюватися кожного останнього понеділка місяця у приміщенні сільської ради (с. Високопілля, вул. Радянська,1).
Досягнута домовленість і з Баранівським сільським головою М.А. Петренком щодо проведення виїзних прийомів у приміщенні Баранівської сільської ради кожного другого понеділка місяця, починаючи з 14 грудня.
Звернутися на такі виїзні прийоми  громадяни можуть і з інших населених пунктів, що не входять до складу зазначених рад.
Для отримання більш детальної  інформації та переліку необхідних документів можна звернутися до голів сільських рад або до Валківського місцевого центру надання безоплатної  вторинної правової допомоги за тел. 6-11-55, 6-11-61.
Про виїзні прийоми на території інших рад району буде  повідомлено додатково.

 

Г. КУЛЯШОВА,
директор Валківського МЦ НБВПД.

 

Переглядів: 143 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: