Головна » 2015 » Грудень » 8 » ВІДПОЧИНОК НА СЕЛІ (№ 101 від 8 грудня 2015 року)
17:00
ВІДПОЧИНОК НА СЕЛІ (№ 101 від 8 грудня 2015 року)

ВІДПОЧИНОК НА СЕЛІ

Питанням організації зеленого туризму в нашому районі був присвячений практичний семінар «Перспективи розвитку сільського зеленого туризму на Валківщині», який пройшов у нашому краєзнавчому музеї під керівництвом доцента Харківського регіонального інституту НАДУ при Президентові України Олега Кулініча.
На запитання, що цікавили валківчан, під час тренінгу відповідали також керівники Харківського організаційно-методичного центру туризму Валентина Холодок і Світлана Рязанова та представниця Всеукраїнської спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму Тетяна Панченко.
Учасниками практичного заняття стали як ті, хто лише придивляється до зеленого туризму (жителі  Гонтового Яру, Огульців, Сніжкова, Сидоренкового, Шарівки, Черемушної), так і ті, хто вже домігся у цій справі певних позитивних результатів. Зокрема, досвідом роботи, пов’язаної із обслуговуванням  туристів в особистих підсобних господарствах, поділилися Світ­лана Омельковець із Добропілля (садиба «Колобанька») та Геннадій Тільний із Кантакузівки (садиба «Козацький двір»).
Як зазначалося на семінарі, сімейний бізнес у сфері зеленого туризму визнаний в Україні одним із пріоритетних напрямків розвитку сільських територій, а також одним із факторів подолання бідності у сільській місцевості. Хоча у нас поки що не кожне село може похвалитися зручностями на рівні європейських, зате маємо багато незайманих куточків природи, історичних та культурних пам’яток, а головне – завзятих і творчих людей. Трохи подбавши про умови для гостей, можемо вже сьогодні, а не в далекому майбутньому, розвивати  популярний у всьому  світі вид відпочинку, який  стане рентабельною і прибутковою справою для селян.

Т.Поліщук, 
директор Валківського краєзнавчого музею.

На знімку: учасники семінару-тренінгу із зеленого туризму Світлана ОМЕЛЬКОВЕЦЬ та Геннадій ТІЛЬНИЙ.
Фото О.Гуренко.

Переглядів: 204 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: