Головна » 2015 » Серпень » 22 » ВИБОРИ, ЩО СВЯТОМ СТАЛИ (№ 68 від 22 серпня 2015 року)
17:14
ВИБОРИ, ЩО СВЯТОМ СТАЛИ (№ 68 від 22 серпня 2015 року)

ВИБОРИ, ЩО СВЯТОМ СТАЛИ

    Подією для всього села стали в Огульцях звітно-виборні збори місцевої ветеранської організації, які відбулися в останню суботу липня. Ветеранський актив вирішив не обмежуватися тільки звітами і виборами, а до  офіційної частини додати мистецько-розважальну – провести загальносільське свято. Цю ідею підтримали сільський голова А.П. Марусяк, директор  школи Т.М. Омеляненко, завідуюча сільським Будинком культури Л.М. Коваленко, які безпосередньо займалися підготовкою свята, і генеральний директор ТОВ “Огульчанське плюс” В.В. Рибак, який виділив спонсорські кошти для його проведення.
    На збори до Будинку культури зібралися не тільки  літні жителі, а й інші представники сільської громади. Голова осередку  Р.П. Котляр докладно проаналізувала його роботу за ті півтора року, впродовж яких його очолює, розповіла про здобутки, проблеми, плани на майбутнє. Так, зазначалося, актив первинного осередку прагне якнайповніше охопити  увагою ветеранів села усіх категорій, турбується про поліп­шення їх  побутових умов, розвиває волонтерський рух,  бере активну участь у патріотичному вихованні учнівської молоді, співпрацює з місцевою владою. У числі активних волонтерів доповідачка відзначила Почесного громадянина села, багаторічного керівника місцевого господарства, а нині члена ради ветеранського осередку О.С. Холодного, подружжя Коваленків, пенсіонерів Л.Ф. Макаренко, Т.Л. Золочевську та інших.
      Успішно співпрацює ветеранська організація з керівництвом ТОВ “Огульчанське плюс”,  приватним підприємцем С.М. Лисенком, які  завжди відгукуються на звертання і подають  благодійну  допомогу ветеранам села,  статутній діяльності первинного осередку. Подякувала  доповідачка за розуміння і підтримку  ветеранських потреб і справ сільському голові А.П. Марусяку.
Звітна доповідь  супроводжувалась  демонстрацією відеоматеріалів про діяльність ветеранської організації.
   Обговорюючи доповідь, О.С. Холодний, ветеран сільськогосподарського виробництва  В.Д. Моісеєв, Т.М. Омеляненко та інші виступаючі позитивно оцінили роботу  ветеранського осередку та його голови, відзначили, що нині робота ветеранського активу помітно пожвавилася. Такої ж думки були і гості зібрання – голова  районної ради Ю.Д. Яцина, голова  ради ветеранів області А.П. Хіневич, голова  райради ветеранів В.Я. Клочко. В Огульцях ветеранський осередок, зазначалося, - своєрідний оберег стабільності села, хранитель його кращих трудових і духовних традицій. Принагідно почесні гості та  сільський голова вручили грамоти обласної організації ветеранів, районної ради та Огульцівської сільської ради фронтовику М.А. Голосу, О.С. Холодному, Р.П. Котляр, Л.М. Коваленко, В.В. Рибаку, ветерану праці І.А. Коваленку, Т.М. Омеляненко, сільському аматору Л.І. Петренко, С.М. Лисенку, за активну життєву позицію, участь у житті громади, наставництво молоді.
    Головою ветеранської організації огульчани беззаперечно обрали Раїсу Павлівну Котляр.
     Після зборів і церемонії покладання квітів до пам’ятника полеглим визволителям села від фашистської окупації усіх присутніх чекало свято  вареників: концерт місцевих аматорів – ансамблю “Калина”, ложкарів, драмгуртківців з піснями, танцями, жартами і частуванням варениками, які приготували кращі сільські кулінарки. Зібрання разом  із святковим дійством засвідчили, що і трудяться, і відпочивають у селі дружно, згуртовано, як одна родина – щира, роботяща, талановита, гостинна.

 

   


О. Цибулько,
відповідальний секретар райо­нної організації ветеранів.

 

На знімках: (вгорі) звітує Р.П. Котляр; частування для гостей; (внизу) В.В.  Рибак, О.С. Холодний.
Фото автора.

 

Категорія: Події району та міста | Переглядів: 257 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: