Головна » 2015 » Травень » 6 » Ветеранам від земляків (№37-38 від 07.05.2015 р.)
10:48
Ветеранам від земляків (№37-38 від 07.05.2015 р.)

Ветеранам від земляків

Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати. Але одне незаперечно - ми пам’ятаємо і завжди будемо пам’ятати тих,  хто віддав життя за визволення світу  від фашистської чуми, будемо шанувати живих ветеранів. На жаль, на сьогодні їх зосталося зовсім небагато. Наш територіальний  центр обслуговує 39 ветеранів війни. Працівники терцентру роблять все для того, аби підтримати їх, полегшити їм життя. А до Дня Перемоги ми завжди прагнемо подарувати їм святковий настрій, зробити все, щоб вони відчули любов і шану земляків.
Допомагають нам у цьому благодійники. Ось і цього року напередодні 9 Травня працівники терцентру, привітавши учасників війни зі святом, вручили їм подарунки - продуктові набори. Продукти до  святкового столу ветерани отримали завдяки підприємцям О.С. Назарьку, О.Ю,  Бондаренко, С.А. Наталочному, В.І. Гладкову, О.В. Дажуку, Н.В. Сидоренко, а також керівнику СТОВ «Агроном» Є.Т. Козарю.
Не залишилися без уваги земляків і наші мешканці відділення постійного перебування, серед яких теж є і ветерани, і діти війни. Паски та солодощі до свята Великодня їм передали керівники ТОВ «Валки-Хліб», а також приватні підприємці С.Ю. Передерій та Н.С. Надьон.
Ми щиро вдячні всім, хто відгукнувся на прохання терцентру і надав допомогу та підтримку землякам-ветеранам. Здоров’я вам і мирного  неба.

О.ПОЛТАВЕЦЬ,
завідувач відділенням надання адресної натуральної допомоги терцентру.

Переглядів: 196 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: