Головна » 2015 » Листопад » 10 » ВАЖЛИВИЙ РЕЗУЛЬТАТ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ (№ 93 від 10 листопада 2015 року)
17:05
ВАЖЛИВИЙ РЕЗУЛЬТАТ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ (№ 93 від 10 листопада 2015 року)

ВАЖЛИВИЙ РЕЗУЛЬТАТ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ

XLV сесією Валківської районної ради було прийнято одностайне рішення щодо підтримки звернення Української Асоціації районних та обласних рад до голови Верховної Ради і прем’єр-міністра України про сприяння у забезпеченні регіонів додатковим  фінансовим ресурсом.
Як зазначалося у зверненні, проблема нестачі коштів у бюджетах районного  рівня на утримання бюджетних установ, зокрема тих, що фінансуються за рахунок освітньої та медичної субвенцій з державного бюджету, обумовлена диспропорціями, які виникли в результаті фінансової децентралізації та неможливості органів  місцевої  влади направити додаткові кошти на функціонування цих установ до кінця поточного року. Як результат, не була забезпечена в достатньому обсязі потреба в фінансах на першочергові статті витрат, зокрема виплату заробітної плати.
За високу честь вважаю надане мені  як члену правління Асоціації доручення керівництва нашої області та Асоціації районних і обласних рад виступити  перед фахівцями Міністерства фінансів України, Кабінету міністрів з даним звертанням. Користуючись можливістю, під час виступу з трибуни Мінрегіонбуду я загострив увагу і на питанні щодо встановлення обов’язкової реєстрації суб’єктів господарювання на відповідних  територіях з тим, щоб податки від їх діяльності отримували місцеві бюджети і використовували їх для розвитку  територіальних громад, де дані підприємства працюють. Ця проблема вкрай  важлива для нашого  району, і, маю надію, озвучена пропозиція буде взята до уваги і реалізована.
А от щодо додаткових фінансових  потреб регіонів, то Мінфіном уже в найстисліші терміни були зроблені необхідні розрахунки і відповідні трансферти з державного бюджету направлено до бюджету Харківської області. Це, зокрема, освітня субвенція в розмірі 11 млн. 505,3 тис. грн. та  медична  субвенція – 36 млн. 217,7 тис. грн.
Відповідні додаткові кошти, а це близько 1 млн. грн., отримав  і наш районний бюджет для покриття фінансової незабезпеченості закладів освіти та охорони здоров’я району.
Справедливо вважаю таке своєчасне вирішення важливого для нас  питання результатом спільної  роботи  депутатів районної ради VI скликання. Тому від душі хочу подякувати  всьому депутатському корпусу за плідну, конструктивну роботу впродовж усієї каденції нинішнього складу районної ради.
Окремі слова  вдячності хочу  висловити Огульцівській громаді за підтримку, надану мені на місцевих виборах 2015 року. 86 відсотків голосів земляків, відданих за мою кандидатуру, – це надзвичайно високий аванс довіри, який я усією подальшою роботою намагатимуся виправдати. При такій підтримці і довірі, об’є­днавши зусилля, ми  неодмінно зробимо ще багато конкретних добрих справ на благо Огульцівської громади і Валківщини.


Ю. Яцина,
голова районної ради, член Правління Української асоціації районних та обласних рад.

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 241 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: