Головна » 2015 » Вересень » 5 » ВАЛКІВЩИНА В ЦИФРАХ І ФАКТАХ (№ 72 від 5 вересня 2015 року)
17:01
ВАЛКІВЩИНА В ЦИФРАХ І ФАКТАХ (№ 72 від 5 вересня 2015 року)

ВАЛКІВЩИНА В ЦИФРАХ І ФАКТАХ

    Середньооблікова  чисельність штатних працівників підприємств, установ та організацій району в першому півріччі становила  3,4 тисячі осіб. Середньомісячна номінальна заробітна  плата одного штатного працівника за цей період склала 2528 гривень і вдвічі перевищувала законодавчо встановлені державні  соціальні стандарти - мінімальну заробітну плату та прожитковий мінімум для   працездатної особи (1218 гривень). Але була на чверть меншою від середньообласного показника.
    Сума заборгованості з виплати зарплати працівникам окремих під­приємств, установ та організацій за червень зросла на 3,1 відсотка, порівняно з початком року - на 86,8 відсотка і на початку липня становила майже 459 тисяч гривень.
Рівень сплати населенням району за житлово-комунальні послуги у першому півріччі склав 96 відсотків - майже на 2 відсотки вище обласного показника. Темп зростання заборгованості населення в оплаті житлово-комунальних послуг впродовж півріччя становив 117,3 відсотка порівняно з початком нинішнього року.      Середній термін заборгованості населення в оплаті всіх послуг склав 1,6 місяця.

 

(За матеріалами Головного управління статистики області).

 

Категорія: Статистика | Переглядів: 218 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: