Головна » 2015 » Серпень » 22 » ВАЛКИ З ВОДОЮ, АЛЕ... (№ 68 від 22 серпня 2015 року)
17:20
ВАЛКИ З ВОДОЮ, АЛЕ... (№ 68 від 22 серпня 2015 року)

ВАЛКИ З ВОДОЮ, АЛЕ...

    Страшно навіть уявити, яка перспектива чекала валківчан, коли б у понеділок, 17 серпня, як зазначалося в попередженні, що надійшло КП «Вода» від АК «Харківобленерго», водозабори підприємства були відключені від електропостачання. До тих побутових незручностей, що їх відчували б валківчани без  централізованого водопостачання додалась би ще одна біда - тривала відсутність води у трубах водогону неминуче призвела б до чисельних  поривів,  на ліквідацію яких  знову ж таки знадобилися кошти, яких у підприємства й так обмаль.
     Зважаючи на всі ці  обставини, голова Валківської  районної ради Юрій Яцина і звернувся через місцеве радіо та районну газету до мешканців усіх територіальних громад, які користуються  послугами КП «Вода»,  з роз’ясненням критичної ситуації та проханням  терміново розрахуватися за надані послуги. І, спасибі, валківчани не лишилися байдужими. Кошти, що надійшли за  останні дні на рахунок КП «Вода», дали можливість забезпечити динаміку платежів, а керівникам району В.І. Войтенку та Ю.Д. Яцині - провести непрості, але конструктивні переговори з керівництвом області й АК «Харківобленерго» і досягти домовленостей щодо відтермінування строків сплати боргу.
    Не забарилися й деякі «доброзичливці», котрі попри реальну  загрозу для валківчан залишитися на невизначений термін без води, продовжують будувати на цьому власний піар. Але в даній ситуації значно важливіше, щоб керувалися ми не гучними гаслами і порожніми заявами, а здоровим глуздом. Бо якщо платежі за послуги КП «Вода» не надходитимуть  підприємству регулярно і в повному обсязі, питання відключення водозаборів від енергопостачання неминуче і зовсім скоро постане знову. І навряд чи вдасться цю проблему ще раз  вирішити позитивно.
 

Кор. «СН».

Категорія: Комуналка | Переглядів: 258 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: