Головна » 2015 » Листопад » 3 » В ХОЛОДИ - БЕЗ ГАЗУ (№ 91 від 3 листопада 2015 року)
17:01
В ХОЛОДИ - БЕЗ ГАЗУ (№ 91 від 3 листопада 2015 року)

В ХОЛОДИ - БЕЗ ГАЗУ

На одній з останніх апаратних нарад у райдерж­адміністрації, коли розглядалися питання підготовки усіх служб і галузей району до зими, уваги присутніх попросив депутат міської ради М.М. Яременко. Клопотався він проблемою валківчанина І.М. Двірника.
Як заявив Микола Михайлович, ще в червні 2014 року до нього звернувся І.М. Двірник з тим, що його психічно хвора донька зірвала пломбу на газовому лічильнику. М.М. Яременко порадив чоловіку негайно повідомити про це спеціалістів газового господарства, що й було зроблено. Але, за словами Миколи Михайловича, в результаті газовиками справу було повернуто так, що І.М. Двірника звинуватили у самовільному зірванні пломби, а відтак - у незаконному користуванні газом, за що він має сплатити майже 2 тис. грн. До того ж, помешкання його відключене від газопостачання. 
Стосовно даної проблеми І.М. Двірник неодноразово звертався до керівництва ПАТ «Харківгаз», районних та обласних  адміністрацій і прокуратур, до суду з проханням втрутитися в ситуацію і допомогти не тільки  відновити справедливість, а й забезпечити газопостачання помешкання. Але, на жаль,  безрезультатно. Завершив своє звернення М.М. Яременко переконливим проханням у десятиденний термін розглянути це   звернення за участю компетентних  осіб і нарешті подати газ у житло чоловіка на схилі літ та його хворої доньки.

 

Категорія: Без категорії | Переглядів: 193 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: