Головна » 2017 » Лютий » 18 » В АВТОПАРКУ ВАЛКІВСЬКОЇ ЦРЛ З'ЯВИВСЯ КАНАДСЬКИЙ РЕАНОМОБІЛЬ (№ 14 від 18 лютого 2017 року)
17:10
В АВТОПАРКУ ВАЛКІВСЬКОЇ ЦРЛ З'ЯВИВСЯ КАНАДСЬКИЙ РЕАНОМОБІЛЬ (№ 14 від 18 лютого 2017 року)

В АВТОПАРКУ ВАЛКІВСЬКОЇ ЦРЛ З'ЯВИВСЯ КАНАДСЬКИЙ РЕАНОМОБІЛЬ

Реанімобіль перед відправкою з Канади до України переобладнали під місцеві реалії. Головний лікар Валківської районної лікарні Богдан Носатов жартівливо називає нову машину «броньовиком» – за її міць, потужність та добротність. Керівник медзакладу наголошує: основна цінність цього авто – у його спроможності дбайливо перевозити тяжко травмованих або хворих людей навіть в умовах поганих доріг. Адже щотижня з Валківської районної лікарні доводиться доправляти до Харкова 5-6 пацієнтів, які потребують високоспеціалізованої медичної допомоги. 
«Не всі операції на нашому рівні можливо виконати. У таких випадках ми надаємо пацієнту невідкладну допомогу, стабілізуємо його і транспортуємо у Харків. І дуже важливо переправити людину обережно, не завдати їй шкоди по дорозі. Наприклад, якщо у людини перелом стегна, то з тими автомобілями, які в нас є, поки ми довеземо, – невідомо, що буде з пацієнтом. А ця машина м’яка, комфортабельна», - каже головний лікар Валківської ЦРЛ Богдан Носатов.
За необхідності прямо у салоні реанімобілю можна провести первинні реанімаційні заходи, поставити крапельницю, провести знеболювання. В машині передбачено навіть місце для кювезу – спеціального контейнеру для новонароджених діток. Валківській районній лікарні це напевно стане у нагоді, адже місцеве пологове відділення приймає також мешканок Коломацького, Нововодолазького, Краснокутського районів та частково – міста Люботина. 
«Згідно з медичною реформою, Валківська районна лікарня може стати лікарнею інтенсивного лікування першого рівня, і тоді зростуть обсяги невідкладної (екстренної) допомоги. Тож наявність в її автопарку такого автомобіля – це життєва необхідність, це певна гарантія високої якості та своєчасності надання медичної допомоги місцевим жителям. А ми, зі свого боку, подбаємо про те, щоб машина завжди була на ходу», - зауважує голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал. 
Від слів доброчинці перейшли до діла: між Фондом та лікарнею було підписано меморандум про співпрацю. У документі зазначено, що благодійники допомагатимуть утримувати й обслуговувати реанімобіль – купуватимуть паливо, розхідні матеріали. 
«Для нашого району ця машина – дуже цінний і важливий подарунок. Приємно, що співробітництво з Фондом соціального розвитку Харківської області є настільки плідним. Це приклад того, як взаємодія між благодійниками та місцевою владою приносить користь для всієї громади», - зазначає голова Валківської райдержадміністрації Віктор Войтенко.    
Окрім Валківщини, канадські реанімобілі отримали Барвінківський, Первомайський та Близнюківський райони Харківської області. Усього ж Канада передала десять таких машин в рамках другої фази проекту «Швидкі для України». 
«Співробітництво з канадцями продовжується. Зокрема, на початку березня на Харківщину приїжджає посол Канади в Україні Роман Ващук, щоб обговорити з благодійниками подальші проекти», - зазначає член Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Джон Шморгун. 

 

Переглядів: 252 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: