Головна » 2015 » Травень » 30 » УВАГА КРАЩА ЗА ЛІКИ (№ 44 від 30 травня 2015 року)
17:05
УВАГА КРАЩА ЗА ЛІКИ (№ 44 від 30 травня 2015 року)

УВАГА КРАЩА ЗА ЛІКИ

Люди старшого віку особливо цінують увагу до себе. Кожен її прояв стає для нас підтримкою, часом потрібнішою за ліки, додає життєвих сил. На схилі літ для нас найважливіше - знати, що життя прожите не марно, що зроблене нами не втрачає цінності в суспільстві, не забувається молодими поколіннями. Гострішими стають ці почуття в травневі дні, коли відзначається справді всенародне свято 9 Травня. Нам, ветеранам, які  пережили війну, пройшли бої і як ніхто знаємо, якою ціною  здобувалася Перемога, теж хочеться  бути разом з усіма на святкуванні, побачитися з такими  ж фронтовиками, привітати з нашим  спільним святом, покласти квіти до пам’ятника.
На жаль, для мене це вже неможливо, бо за станом здоров’я не можу виходити з дому. Тому справжнім святом став для мене  візит 8 травня міського голови В.В. Скрипніченка, депутата обласної ради В.С. Казакової та помічника-консультанта народного депутата О.М. Холодного. Вони тепло привітали мене з   70-ю річницею Перемоги, вручили подарунки до свята - продуктовий набір, дуже доречний і необхідний набір медикаментів і грошову допомогу. Як дізналася пізніше, мої шановні гості вітали того дня й інших валківчан-ветеранів, у тому числі й мого брата - фронтового медика М.В. Хвороста.
Дуже мене зворушила така увага, я відчула себе по-справжньому причетною і до святкування Дня Перемоги, і до життя міста. За той час, що перебуваю на пенсії, змінилося немало керівників міста і району. І приємно, що й нині наші керівники пам’ятають і шанують нас, фронтовиків, знаходять час для зустрічі з нами. Спасибі їм  за цю пам’ять.

Т. ХВОРОСТ,
учасниця бойових дій, фронтовий лікар.
м. Валки.

Переглядів: 207 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: