Головна » 2015 » Жовтень » 27 » УСІХ СУБСИДІЇ ЦІКАВЛЯТЬ (№ 89 від 27 жовтня 2015 року)
17:03
УСІХ СУБСИДІЇ ЦІКАВЛЯТЬ (№ 89 від 27 жовтня 2015 року)

УСІХ СУБСИДІЇ ЦІКАВЛЯТЬ
(ЗА МАТЕРІАЛАМИ "ПРЯМОЇ ЛІНІЇ")

   Те, що питання оформлення субсидій не втрачає актуальності для жителів району, ще раз засвідчила «пряма лінія», яку проводило управління праці та соціального захисту населення райдержадміні­страції. Найбільше запитань стосувалося термінів  призначення субсидії. Саме про це йшлося і в перших двох зверненнях, що на­дійшли з Олександрівки. 

  Так, зателефонувавши на «пряму лінію», жителька цього села Г.М. Жакун сказала, зокрема, що всі необхідні для оформлення субсидії  документи вона подала ще в червні, а результатів їх розгляду все ще не знає. Жінка хвилювалася - починається, мовляв, опалювальний сезон, тож їй необхідно знати, чи отримуватиме вона субсидію і скільки повинна  буде сплачувати за газ.
      З аналогічним запитанням звернулася і  її односельчанка Г.П. Корсун.
  Відповідаючи абоненткам «прямої лінії», начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації І.В. Горошко пояснив, що кількість звернень жителів району за субсидіями дуже велика, і швидко опрацювати їх працівникам управління, які займаються цими питаннями, не під силу. На них лягло велике навантаження, але в будь-якому разі, запевнив жінок І.В. Горошко, подані ними документи будуть  обов’язково розглянуті.
   До речі, коли готувався цей матеріал, управління праці та соцзахисту населення повідомило редакцію, що обом  абоненткам  субсидію вже призначено.
   У жителя Валок В.М. Уса - інша проблема. Як розповів він, звернувшись за телефоном «прямої лінії», його дочка живе й працює в Харкові, а зареєстрована в батьківському будинку. Володимир Миколайович цікавився, як йому в такому разі оформити субсидію.
   - Якщо ваша донька мешкає і працює в Харкові, то для оформлення субсидії на фактично проживаючих в будинку осіб вам потрібно подати до управління  праці і соцзахисту відповідну заяву та довідку з місця роботи дочки, - пояснив Володимиру Миколайовичу І.В. Горошко. - У довідці має бути вказано, що дочка працює в даній організації (з якого часу і по даний  період). Якщо ж з якоїсь причини такої довідки надати не можна, то  до заяви додається акт  обстеження матеріальних умов домогосподарства сільською, селищною чи міською радою або житлово-експлуата­ційної організації про фактично  проживаючих осіб. Ці документи розглядає комісія і приймає рішення про надання субсидії.
   Питання оформлення субсидії на фактично проживаючих у будинку осіб цікавило і валківчанку Л.В. Буцьку. Вона одержала докладну консультацію. 
   Житель Сніжкова А.О. Строменко звернувся за роз’ясненням щодо залишків невикористаних  коштів субсидії за газ за той чи інший  місяць. Якщо, наприклад, одержувач субсидії у якомусь місяці використовував газ ощадливо, то чи може залишок невикористаних коштів субсидії «перейти» на наступний місяць, чи він втрачений?
   Як пояснив І.В. Горошко, невикористані кошти залишаються на рахунку, і наступного місяця зараховуються на наступні розрахункові  періоди. 
   Окремі звернення громадян за   телефоном «прямої лінії» не стосувалися субсидій. Це, зокрема,  питання  безоплатного отримання ліків чорнобильцями, призначення пенсії за втратою годувальника та інші. Всі вони взяті на контроль, і громадяни, які зверталися з цими проблемами, в належний термін отримають відповіді.

Матеріали «прямої лінії» підготувала 
В. ЄВТУШЕНКО.

Категорія: Консультпункт | Переглядів: 256 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: