Головна » 2015 » Серпень » 29 » УСІ РОБОТИ В КОМПЛЕКСІ (№ 70 від 29 серпня 2015 року)
17:07
УСІ РОБОТИ В КОМПЛЕКСІ (№ 70 від 29 серпня 2015 року)

УСІ РОБОТИ В КОМПЛЕКСІ

    Чітко, злагоджено ведуть польові роботи  механізатори ПСП «Шарівка». Запорука цього -  належний стан техніки та хороша організація праці. Саме завдяки відмінній підготовці машин і  механізмів ми в найкоротший термін - усього за тиждень - завершили силосування. На заготівлі цього цінного корму старанно попрацювали брати Комірні - Олександр Анатолійович та Юрій Анатолійович. Продуктивно використовуючи закріплені за ними комбайни, вони щодня значно перевиконували змінні завдання. На  перевезенні зеленої маси було задіяно сім вантажівок - і своїх, і найнятих. Заготівля поживи велась із чітким дотриманням усіх вимог технології. Постійний контроль за якістю  заготівлі корму здійснювали спеціалісти сільгосппідприємства.
    Усього до силосної споруди закладено 2400 тонн зеленої маси кукурудзи. Цього достатньо, аби забезпечити ситу зимі­влю худоби. До того ж у господарстві залишився й запас поживи з минулого року - близько півтисячі тонн. На забезпеченні поголів’я худоби кормами працюють механізатори і нині. Анатолій Миколайович Чередніченко косить зелену масу багаторічних трав,  Олександр Миколайович Шинкар доставляє її тваринам.
    Дуже важливою ділянкою роботи на даний час є підготовка грунту до сівби озимих. Ведемо її трьома агрегатами, які працюють у дві зміни. На оранці та дискуванні кращих результатів домагаються Андрій Вікторович Косенко, Юрій Феофілович Пилипчук та Олександр Миколайович Холодний.
    Попереду в працівників господарства ще чималий обсяг робіт. Необхідно своєчасно і які­сно посіяти озимі, без втрат зібрати врожай сої, соняшнику. Тому механізатори, не зайняті на підготовці грунту та забезпеченні худоби кормами, проводять технологічну наладку посівних  та збиральних агрегатів.

 

М. УНІЯТОВ,
головний інженер ПСП «Шарівка».

 

Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 203 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: