Головна » 2016 » Грудень » 21 » УСІ ПРОЕКТИ РЕАЛІЗУВАЛИ, ТЕПЕР ПОРА ГОТУВАТИ НОВІ (№ 103 від 20 грудня 2016 року)
18:29
УСІ ПРОЕКТИ РЕАЛІЗУВАЛИ, ТЕПЕР ПОРА ГОТУВАТИ НОВІ (№ 103 від 20 грудня 2016 року)

УСІ ПРОЕКТИ РЕАЛІЗУВАЛИ,  
ТЕПЕР ПОРА ГОТУВАТИ НОВІ

У цьогорічному обласному конкурсі міні-проектів розвитку місцевих територіальних громад «Разом в майбутнє» із 35 поданих  від нашого  району проектів конкурсний відбір витримали  17.  І минулої середи відбулось відкриття та урочисте вручення сертифікатів, що засвідчили реалізацію останніх двох міні-проектів.
Обидва ці проекти  були подані ініціативними  групами валківчан, як і ще сім проектів від громади міста, реалізація яких була завершена раніше.
Доволі обширним був міні-проект «П’ять  майбутніх  енергоефективних будинків», адже передбачав він заміну  вікон і дверей на енергозберігаючі у місцях загального користування п’яти будинків по вул. Шевченка та ремонт покрівлі в одному з цих будинків. Очолив ініціативну групу з впровадження даного проекта депутат  міської ради Юрій Гудзенко. Тож  саме він і отримав сертифікат обласного конкурсу «Разом в майбутнє» та подяку районної ради  і райдержадміністрації. Приймаючи поздоровлення і слова вдячності за ініціативу й особистий внесок у реалізацію проекту від заступника голови Харківської  облради В.М. Коваленка, депутатів обласної  ради Е.П. Юрченка та С.М. Пієва, керівників району В.П. Оноші та В.І. Войтенка і міського  голови В.В. Скрипніченка, Юрій зауважив, що мешканці будинків по вул. Шевченка уже відмітили, хоч і незначні, але  зміни на краще. Тому є надія і бажання продовжувати  брати  участь  у таких конкурсах.
Позитивним змінам поклала початок і реалізація міні-проекту «Спокійні за нас наші батьки - в садочку тепло всій дітворі», завдяки якому утеплено фасад Валківського ДНЗ «Веселка». Ініціаторами щодо  розробки цього  проекту виступила група   батьківського  комітету дитсадочка, а очолила  її роботу Інна Кулинич.
Завітавши до «Веселки», почесні гості В.М. Коваленко, Е.П. Юрченко, керівники міста і району, теж  вручили сертифікат, що засвідчив успішну  реалізацію  міні-проекту, а також поспілкувалися з працівниками закладу, батьками вихованців і з задоволенням подивилися невеличку концертну програму, яку  підготували  дітлахи разом зі своїми вихователями.
Позитивні зрушення, залучення  до місцевих бюджетів солідних коштів додаткового фінансування, зміцнення матеріально-технічної бази місцевої інфраструктури - усе це  є тими вагомими чинниками, що надихають  на  більш активну і цілеспрямовану роботу. Як зауважив Віктор Коваленко, 17 реалізованих міні-проектів, дев’ять  із яких у Валках - це високий показник для району. А проект «Співцю  відродження П.А. Грабовському - єдиний пам’ятник у  світі...» взагалі потрапив до п’ятірки взірцевих з числа  402 міні-проектів, реалізованих в області цього року. Усе це свідчить про високий рівень організації  та потенціал громади. Тому Віктор Миколайович закликав готувати та реалізувати  нові проекти у 2017-му  році, змінюючи життя району на   краще.  Тим більше, як  наголосив В.М. Коваленко, на пленарному  засіданні обласної ради було  прийнято рішення збільшити фінансування конкурсу «Разом в майбутнє» до 50 мільйонів гривень, а це значить, що  й число  переможців суттєво  збільшиться. Безумовно, збільшення фінансування, набутий досвід, реальні  справи ще більше активізують громади. Тому в обласній раді передбачають суттєве зростання активності учасників конкурсу а значить, і конкуренції між ними. Та це  має тільки націлити на ще більш плідну, конструктивну  і виважену роботу з  написання міні-проектів, бо результат її очевидний.


 Фото І. ТЕРЕЩЕНКО.

Переглядів: 227 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: