Головна » 2015 » Липень » 25 » ЖНИВА-2015 (№ 60 від 25 липня 2015 року)
17:11
ЖНИВА-2015 (№ 60 від 25 липня 2015 року)

Харківщина на жнивах-2015 уже намолотила перший мільйон зерна нового врожаю. А на Валківщині  днями вітали хліборобів, котрі зібрали більше тисячі тонн ранніх зернових. У їх числі - і механізатори СТОВ «Лан».

Це господарство має найбільший у районі клин ранніх зернових - 4700 гектарів, у тому числі озимої пшениці - 3500 га. Збирання гороху, посівні  площі якого у СТОВ «Лан» становили 1200 га, уже завершено. Урожайність його склала 24 центнери з гектара.
Загалом ранні зернові у господарстві  зібрано більш ніж на половині площ. Радує цього року аграріїв  «Лану» і урожай озимої пшениці - в середньому по  54 центнери з гектара. І хоч  погода цього літа не надто сприяє жниварям, вони використовують кожну погожу днину, щоб у найкоротші терміни і без втрат зібрати вирощений урожай.
За сумлінну працю, примноження славних трудових традицій Валківщини та з нагоди  намолоту  першої тисячі тонн зерна врожаю-2015 подяки комбайнерам та їх помічникам вручили  голова райдержаміністрації В.І. Войтенко та начальник управління агропромислового розвитку РДА М.Д. Редько.
На знімку: (зліва направо) головний агроном СТОВ «Лан» Сергій Олександрович Мізяк, комбайнери Олександр Сергійович Вірченко та Ігор Олексійович Губеня,  помічник комбайнера Олексій Самсонович Губеня, водії Максим Борисович Грибач та Володимир Володимирович Євдошенко, начальник управління АПР Марина  Дмитрівна Редько, комбайнер Сергій Антонович Вірченко, помічник комбайнера Микола Володимирович Луговий, голова  Валківської РДА Віктор Іванович Войтенко, помічник комбайнера Віктор  Олександрович  Кичатий.

 

Фото І. Терещенко.

 

Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 298 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: