Головна » 2015 » Серпень » 4 » УМОВНА СТИХІЯ СТАЛА РЕАЛЬНОЮ (№ 63 від 4 серпня 2015 року)
17:11
УМОВНА СТИХІЯ СТАЛА РЕАЛЬНОЮ (№ 63 від 4 серпня 2015 року)

УМОВНА СТИХІЯ СТАЛА РЕАЛЬНОЮ   

   На початку минулого тижня Державною комісією з надзвичайних ситуацій впродовж трьох днів проводилися командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області. Навчання передбачали відпрацювання дій названих служб у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, зокрема умовного урагану в районі.
    Та саме напередодні навчань, 27 липня, районом пронеслась зовсім не умовна, а справжня стихія. Таким чином, задіяним у навчаннях службам довелося працювати в умовах цілком реальної надзвичайної ситуації, демонструючи свою готовність до цього, й усувати  наслідки сильної зливи, шквалу і градобою, про що й доповідали організаторам навчань наступного дня.
   На щастя, серйозної шкоди об’єктам соціальної сфери та господарським об`єктам не завдано. Були окремі випадки пошкодження шиферних дахів на багатоквартирних будинках у Валках, на будівлях у селах, повалення дерев, найбільше - в сосновому лісі біля «Ялинки». Найвідчутніше постраждали лінії електропередач, пошкоджені буревієм, зваленими деревами, зламаними гілками. Локальні знеструмлення на окремих вулицях зафіксовано у Валках, Огульцях, Шарівці, Черемушній, Барановому, Новому Мерчику, Старому Мерчику, Ков’ягах. 
Впродовж ночі 27-го і першої половини 28 липня наслідки стихії усували працівники РЕМу, КП «Благоустрій», ремонтники на місцях - прибирали дерева і гілки, які заблокували проїжджу частину на вулицях і дороги, відновлювали електролінії і ремонтували пошкоджені дахи. В розчищенні території «Ялинки» від повалених  сосен взяли активну участь бійці навчально-тренувального табору «Азов».
   Оцінюючи діяльність органів управління та усіх задіяних служб в умовах реальної екстремальної ситуації, викликаної погодними факторами, представники Державної комісії позитивно відзначили організованість, оперативність і злагодженість дій з ліквідації наслідків стихійних явищ у районі.

 

Кор. «СН».

 

Категорія: Події району та міста | Переглядів: 179 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: