Головна » 2016 » Січень » 1 » УКРАЇНА І РАЙОН З БЮДЖЕТОМ (№ 1-2 від 1 січня 2016 року)
17:07
УКРАЇНА І РАЙОН З БЮДЖЕТОМ (№ 1-2 від 1 січня 2016 року)

УКРАЇНА І РАЙОН З БЮДЖЕТОМ

Верховна Рада України 25 грудня ухвалила Державний бюджет – 2016. Основний фінансовий документ Валківщини депутатами районної ради було  прийнято на два дні рані­ше.
Як зазначила, коментуючи основні фінансові  складові  райо­нного бюджету–2016 начальник фінуправління райдержадміністрації Л.О. Левчук, прогнозний обсяг фінансового  ресурсу місцевих бюджетів на 2016 рік сформовано з урахуванням вимог Бюджетного та Податкового кодексів України. 
Складовими частинами доходів загального фонду районного бюджету є: власні доходи, базова дотація, субвенції з державного бюджету (в тому, числі освітня та медична), субвенції з обласного бюджету.
Загальна сума власних надходжень загального фонду райо­нного бюджету становить 22577,2 тис. грн. Порівняно з очікуваними доходами 2015 року це на 1163,1 тис.грн. більше або 5,4%. Збільшення відбуватиметься за рахунок зміни розміру мінімальної заробітної плати та посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС.  
Загальний обсяг доходів районного бюджету становить 135357,3 тис. грн. Частка власних доходів у загальних надходженнях – 16,7%, доходи спеці­ального фонду районного бюджету за доходами заплановано в сумі 1404,9 тис. грн.
Видаткова частина районного бюджету сформована з урахуванням змін, внесених до Бюджетного кодексу України та інших законів і  законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин,  необхідності дотримання принципу збалансованості, жорсткого режиму економії, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів.
Видатки на утримання бюджетних установ районного бюджету розраховані, виходячи з мінімальної та обґрунтованої потреби на оплату видатків за спожиті енергоносії та дотримання принципу збалансованості, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів (детальніше - на 4 стор.).

 

Кор. «СН».

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 197 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: