Головна » 2018 » Січень » 20 » УЧИТЕЛЬ РОКУ-2018 (№ 7 від 20 січня 2018 року)
17:00
УЧИТЕЛЬ РОКУ-2018 (№ 7 від 20 січня 2018 року)

УЧИТЕЛЬ РОКУ-2018

У грудні минулого року на Валківщині відбувся перший (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018». Проходив він на базі Валківського ліцею ім. О. Масельського і Валківської ЗОШ І-ІІІ ст.  у номінаціях «Українська мова та література», «Фізична культура» і «Фізика».
Участь у конкурсі взяло шість вчителів загальноосвітніх навчальних закладів району. Конкурс передбачав попередню реєстрацію на платформі Міністерства освіти і науки України зі створенням профілю в освітній мережі (заповнення реєстраційної карти, розміщення відеорезюме) та участь у трьох випробуваннях.
Темами випробувань стали, зокрема, «Тестування з фахової майстерності» (письмово); «Навчальний проект» (на комп’ютері) та «Урок». Під  час проведення випробувань конкурсанти продемонстрували не лише грунтовну теоретичну і методичну підготовку, а й креативність, вміння творчо підходити до вирішення тих чи інших педагогічних проблем.
За підсумками проведення фахових випробувань у першому турі конкурсу найкращі результати показали вчитель Валківського ліцею ім. О. Масельського Тетяна Володимирівна Коляда (номінація «Українська мова та література») і вчитель Сидоренківської ЗОШ І-ІІІ ст. Іван Іванович Слив’як (номінація «Фізична культура»). Саме вони і будуть представляти наш район у другому (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».

 

Н. КОВТУН,
методист райметодкабінету відділу освіти райдержадмі­ністрації.

 

Переглядів: 437 | Додав: teacherofvlm | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: