Головна » 2016 » Січень » 1 » УЧИТЕЛЬ - ПРОФЕСІЯ ТВОРЧА (№ 1-2 від 1 січня 2016 року)
17:15
УЧИТЕЛЬ - ПРОФЕСІЯ ТВОРЧА (№ 1-2 від 1 січня 2016 року)

УЧИТЕЛЬ - ПРОФЕСІЯ ТВОРЧА

Якщо земля, як кажуть, тримається на праведниках, то школа, безсумнівно - на   працьовитих, невтомних, безмежно відданих своїй справі вчителях . Валківщину доля не обділила такими педагогами. Вони працюють і в нашому місті, і в сільських загальноосвітніх  закладах - креативні, сучасні, готові постійно вчитися, аби зростати професійно.
Найталановитіші і найрішучіші з них беруть участь у  традиційному  щорічному конкурсі «Учитель року». Змагання це для кожного  з них стає й іспитом, і святом, даруючи прекрасну можливість розкрити свої  здібності та перейняти досвід колег.

Таке  змагання-свято відбулося на Валківщині і нещодавно. У першому (районному) турі конкурсу «Учитель року-2016», який проходив на базі Валківського  ліцею ім. О. Масельського, взяло участь п’ять педагогів. Всі вони були неперевершеними в своїх номінаціях. Але конкурс є конкурс, тому при визначенні кращої  контрольної роботи журі одностайно віддало  пальму першості вчителю історії Баранівської ЗОШ І-ІІІ ст. Андрію Анатолійовичу Головку.
Уроки, що їх проводили конкурсанти, були не  тільки пізнавальними й цікавими,  а й мали свої родзинки. Так, на уроці математики в 7 класі Андрій Валерійович Коваль (Валківська ЗОШ І-ІІІ ст.) зумів поєднати математичну теорію з елементами патріотичного виховання, показавши, яка  особлива, унікальна держава наша Україна. Вчителю вдалося полегшити сприйняття учнями матеріалу, застосовуючи нетрадиційні форми й методи його подачі. Цікаво підібрані вправи дозволили поступово ускладнювати матеріал.
Яскраво, емоційно, провела урок  англійської мови вчитель Валківського ліцею ім. О. Масельського Людмила Василівна Корецька. Використовуючи різноманітні  інтерактивні форми й прийоми, враховуючи віковий склад і рівень  підготовленості школярів, вона зуміла активізувати їх діяльність, залучити до роботи кожного учня.
Урок із предмету «Захист Вітчизни» вчителя Володимира Миколайовича Семидочного (Валківський ліцей ім. О. Масельського) розпочався із   шикування учнів та виконання Гімну України. Тема уроку стосувалася будови автомата Калашникова, десятикласники вчилися розкладати та складати його. Але це, так би мовити  -  технічні моменти. Загалом же урок був сповнений патріотичних мотивів, Володимир Миколайович допоміг зрозуміти кожному десятикласнику, як важливо  і фізично, і психологічно підготуватися до військової служби.
Вчитель математики Шарі­вської ЗОШ І-ІІІ ст. Володимир Олександрович Шевченко запам’ятався членам журі своїм майстер-класом. Креативний, з критичним мисленням, він навчив учнів складати та наочно зображувати задачі на тему «Пропорції».
У січні відбудеться обласний тур конкурсу «Учитель року-2016». Валківщину на ньому буде представляти Володимир Миколайович Семидочний. Тож від усієї душі бажаємо йому успіху!

Н. ТРУСОВА,
методист з навчальних дисциплін відділу осві­ти райдержадміністрації.

Категорія: Освіта | Переглядів: 402 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: