Головна » 2015 » Грудень » 22 » У РЕЖИМІ ПОСИЛЕННЯ БЕЗПЕКИ (№ 105 від 22 грудня 2015 року)
17:06
У РЕЖИМІ ПОСИЛЕННЯ БЕЗПЕКИ (№ 105 від 22 грудня 2015 року)

У РЕЖИМІ ПОСИЛЕННЯ БЕЗПЕКИ

Про забезпечення правопорядку, публічної безпеки та недопущення терористичних проявів у районі  йшлося на нараді в райдержадміністрації за участі сільських голів та представників служб швидкого реагування.
Із зростанням напруги в світі, про що  свідчать недавні трагічні події в ряді зарубіжних країн, пріоритетним має  стати забезпечення особистої безпеки громадян та життєдіяльності громад без всіляких загроз,  підкреслив голова райдержадміністрації  В.І. Войтенко, обгрунтовуючи виняткову актуальність порушеного на зібранні питання. Відповідно мають  організувати свою роботу й усі причетні служби.
На території  району нині знаходяться 33 потенційно небезпечні об’є­кти, де можуть  виготовлятися,  зберігатися, транспортуватися речовини, здатні викликати техногенні аварії і теракти, аварії на транспорті, магістральних трубопроводах, електро- і комунальних мережах. До таких об’єктів належать  також  усі автозаправні станції. До того ж районом проходить автомагістраль державного значення, залізниця, де з-поміж інших вантажів перевозять і пальне, небезпечні речовини, здатні створювати  загрозу для безпеки людей. А тому, наголошувалося, всі ці об’єкти мають бути в полі постійної і непослабної уваги владних органів,  правоохоронців та жителів. Тим більше, що випадки зумисного  пошкодження залізничного полотна і попередження таких пошкоджень правоохоронцями останнім  часом у області  неодноразово траплялися.
Про готовність служб швидкого реагування до всіляких нештатних  ситуацій проінформували  їх керівники. Так, особовий склад поліції, державної служби охорони, районного  підрозділу МНС  переведено на режим посиленого несення служби, відпрацьована їх взаємодія. Наряди поліції спільно з підрозділом «Азов» несуть цілодобове патрулювання у Валках. На блокпосту ДАІ цілодобово проводяться перевірки проїжджого  транспорту, насамперед пасажирського і великовагових вантажівок. У райлікарні створено і постійно оновлюється запас необхідних медикаментів.
Інформацію щодо заходів безпеки, яких населенню слід суворо дотримуватися, надав заступник начальника районного відділу поліції А.Г. Борисов. У разі виявлення небезпечних або  підозрілих предметів  громадянам необхідно негайно повідомити про це правоохоронні органи за номером 102 та дочекатися приїзду поліції, не наближатися до них та не допускати інших осіб. Ні в якому разі не можна чіпати, переміщувати,  чимось закривати ці предмети та  користуватися біля них електро- і радіоапаратурою. Категорично забороняється закопувати небезпечні предмети в землю, кидати  в багаття, розбирати, розпилювати, наносити удари по їх корпусу. Висловлювалося також прохання до мешканців райо­ну в разі виявлення підозрілих осіб чи отриманні інформації про осіб, які мають наміри вчинити суспільно  небезпечні, протиправні дії, негайно повідомляти  про це  до чергової частини поліції за телефонами 102 або  (05753) 5-13-32. 
Відповідну роз’яснювальну роботу серед мешканців, зазначалося на нараді, потрібно проводити й керівникам територіальних громад, аби люди  виявляли пильність і звертали увагу на незнайомих осіб підозрілої поведінки. Головам місцевих рад також рекомендовано всіляко сприяти роботі поліції та громадських формувань з охорони порядку, передбачити в бюджетах їх фінансування.
На нараді також було затверджено  план заходів для убезпечення району та мешканців від   аварійних ситуацій і терористичних проявів.

 

Кор. «СН».

 

Категорія: Актуальна тема | Переглядів: 206 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: