Головна » 2017 » Березень » 18 » У ПОЛЕ - НА НОВИХ ТРАКТОРАХ (№ 22 від 18 березня 2017 року)
17:00
У ПОЛЕ - НА НОВИХ ТРАКТОРАХ (№ 22 від 18 березня 2017 року)

У ПОЛЕ - НА НОВИХ ТРАКТОРАХ

У господарствах району тривають   останні приготування до весняного  комплексу робіт, до початку якого, якщо  дозволить  погода, залишається вже зовсім небагато часу. Аграрії продовжують закупівлю пальне-мастильних та інших  матеріалів для сівби  ярих культур, підживлення озимини, налаштовують техніку. Працюватиме на  полях і техніка, яку сільгосппідприємства придбали до нового  рільничого  сезону, ось як фермерське господарство  «Воля». Тиждень тому його керівник, депутат райради  М.Я. Лісовин у присутності почесних гостей -  голови райдержадміністрації В.І. Войтенка, його  заступника Н.М. Осадчої, голови районної ради В.П. Оноші і начальника управління агропромрозвитку М.Д. Редько урочисто  вручив ключі і номерні знаки до двох новеньких «Білорусів» механізаторам, які водитимуть ці трактори - В.І. Боротку та С.В. Зюбану.
- Технічний парк господарства  стараємося поповнювати  щороку, яким би  за  врожайністю не видався аграрний сезон, - розповідає М.Я. Лісовин. - Техніка зараз  недешева, але це ті витрати, які себе виправдають. Адже стільки вкладеш праці й ресурсів у ниву, таку й віддачу одержиш. Торік ми теж придбали новий трактор, харківського  виробництва, і він з весни трудився в полі. Не затримаються в ангарі й «Білоруси». Як тільки дозріє грунт, хлопці виведуть їх  у поле. Механізатори в нас надійні, свою роботу добре знають, до техніки і землі ставляться  по-господарськи, використовують ефективно. Володимир Іванович Боротко - один з кращих механізаторів району, йому зазвичай довіряємо наше технічне поповнення, і цей трактор  - уже  п’ятий новий технічний засіб, на якому він працюватиме.
Сприяє фермерське господарство й створенню робочих  місць у Минківці, працевлаштуванню місцевої молоді. От і зараз професійне навчання за направленням господарства закінчує Юрій Славгородський. А в період  виробничої практики на базі  «Волі» він  уже освоїв майже всі  сільгоспмашини й агрегати.
Відзначаючи діяльність  «Волі» - нині одного  з провідних фермерських господарств району за організацією виробництва, культурою землеробства, врожайністю сільгоспкультур, та високий професіоналізм, відданість хліборобській справі і землі її керівника, В.І. Войтенко й В.П. Оноша вручили М.Я. Лісовину подяку райдержадміністрації й районної ради за високий внесок у розвиток аграрної галузі району. Подякою керівництва району відзначено  й С.В. Зюбана, який у період зимових відпусток механізаторів «Волі» активно і добросовісно працював на розчищенні від снігу вулиць і доріг Минківської сільради.
Нині у «Волі», за словами  її керівника, вже  є достатній запас міндобрив і засобів захисту рослин. В основному визначилися з обсягом робіт весняного  комплексу, культурами, які вирощуватимуть цього року. Провідною серед  них традиційно залишається гречка. 
Так у робочому ритмі й очі­куванні одвічних хліборобських трудів фермерське господарство «Воля» зустрічає 25-й рік від свого  заснування.

 

І. ЦІКАЛО.
Фото автора.

 

Переглядів: 303 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: